Hlasujte pro E.ON v rámci soutěže Top Odpovědná firma 2016

Vážení přátelé a příznivci,

naše společnost se i letos účastní soutěže TOP Odpovědná firma. V kategorii Cena veřejnosti máte i vy možnost ovlivnit její výsledky svým hlasováním. Budeme rádi, když se hlasování zúčastníte a naši společnost v soutěži podpoříte. E.ON si vaši podporu zaslouží.

Hlasujte ZDE.

Patříme k těm firmám, které si dávají záležet na aktivitách, které souhrnně nazýváme společenská odpovědnost.

Jenom pro připomenutí - společenská odpovědnost (CSR - Corporate Social Responsibility) zahrnuje několik oblastí našich činností.

Jedná se o péči o životní prostředí, celou šíři aktivit, které přispívají k trvalé udržitelnosti rozvoje. Péče o zaměstnance u nás představuje celou řadu nadstandardních výhod, které E.ON svým zaměstnancům poskytuje, vzpomeňme alespoň péči o zdraví, bezpečnost, vzdělávání a další rozvoj. Důležitou součástí je také naše angažovanost v regionu, podpora společenských, kulturních a sportovních aktivit, podpora znevýhodněným a potřebným, dobrovolnické aktivity zaměstnanců apod. Více informací o společenské odpovědnosti v naší firmě naleznete ZDE.

Soutěž TOP Odpovědná firma pořádá Byznys pro společnost, největší odborná platforma pro odpovědné a trvale udržitelné podnikání v České republice, jejímž jsme členem.

Děkujeme za váš hlas.

Váš E.ON