E.ON podpořil zdravotníky v boji s koronavirem

Společnost E.ON boji s koronavirem jen nepřihlíží, ale snaží se pomoci. Speciálními bylinnými balíčky pro lepší imunitu podpořila zdravotníky v prvních liniích.

„Jsem velmi rád, že když můžeme, dokážeme podat pomocnou ruku a v této nelehké době podporujeme naše zdravotnictví v boji s koronavirovou nákazou. Chceme také ukázat všem zdravotníkům, že o jejich práci víme a že si jí vážíme,“ upozorňuje Martin Záklasník, generální ředitel E.ONu v České republice.

E.ON v tomto týdnu předal necelým pěti stovkám zdravotníků v Brně a v Českých Budějovicích speciální balíčky, které jim dodají energii a posílí tolik potřebnou imunitu. V Brně dorazilo 150 balíčků do Fakultní nemocnice u sv. Anny a stejný počet do Fakultní nemocnice Brno - Bohunice. Na jihu Čech dostali zdravotníci balíčky v Nemocnici České Budějovice.

„Už na jaře od nás dostávali zdravotníci do nemocnic jídlo, které jsme jim distribuovali společně s aplikací Nesnězeno. Teď, kdy je situace ještě horší, nechceme jen přihlížet, ale touto cestou lékaře a zdravotní sestřičky znovu povzbudit v jejich práci,“ upozorňuje Vladimíra Gláserová z marketingu společnosti E.ON. Zdravý obsah balíčků dodala firma Sonnentor, vítěz letošního ročníku E.ON Energy Globe v kategorii Firma. E.ON se v podobných případech vždy snaží smysluplně zapojit účastníky této ekologické soutěže, která letos měla už 12. ročník.