Získejte chytrou domácnost zdarma!

Hledáme 100 zájemců, kteří otestují technologii Smart Home. Vybraní dobrovolníci budou mít možnost ovládat své spotřebiče a vytápění dálkově, prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu. Od konce září do poloviny února bezplatně získají kontrolu nad svými energiemi a více ušetří.

Každé vybrané domácnosti nainstalují technici termostat, dvě zásuvky a případně měřič výkonu solárních panelů. Dokonalý přehled o spotřebě energie zajistí mobilní aplikace, která vyhovuje běžným operačním systémům Android a iOS. Spotřebiče lze dálkově vypínat nebo zapínat jediným dotykem prstu. V polovině února servisní partner odmontuje zapůjčenou techniku a všechno uvede do původního stavu.

Přihlášku do projektu můžete vyplnit ZDE. Je pravděpodobné, že nejmodernější technologii bude chtít zapůjčit více než jen stovka domácností. Přednost dostanou lidé, kteří splňují následující podmínky:

  • Bydlí v jižních Čechách, na Vysočině nebo na jižní Moravě.
  • Odebírají od společnosti E.ON elektřinu nebo plyn.
  • Jsou ochotní průběžně poskytovat informace o tom, jak zařízení funguje a vyplnit 3 on-line dotazníky.

Zájemci vybraní do druhého kola budou znovu kontaktováni, aby upřesnili například parametry svého vytápěcího systému. Stovka dobrovolníků, která Smart Home otestuje, navíc také obdrží dárek a může vyhrát další zajímavé ceny. Více informací na www.eon.cz/energie-pod-kontrolou.