Ušetřete s tarifem
Komplet elektřina PRO

Ušetřete přechodem k E.ON na elektřině
 1 071 Kč za 3 roky.
K tomu navíc získáte služby elektrikáře
v ceně
energií
Jak to funguje?
Zanechte nám kontakt. Spočítáme vám kolik můžete přechodem k E.ON ušetřit.

Společnost E. ON Energie, a.s., IČ: 260 78 201 bude zpracovávat Vaše údaje pro účely přípravy a případného uzavření smlouvy. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Jak s nimi nakládáme a jaká jsou Vaše práva, se dozvíte zde.

Platí pouze pro nové zákazníky. Už jste naším zákazníkem? Využijte produktu Komplet elektřina pro stávající zákazníky

AKCE! Sjednejte si produkt Komplet elektřina PRO nyní a získejte navíc bonus 1 500 Kč na první 3 roky. Celkem tak můžete čerpat až 3 000 Kč ročně. Tato akce trvá až do 30.6.2019.

S naším oblíbeným produktem Komplet elektřina PRO nejen ušetříte na energiích, ale navíc získáváte příspěvek 1 500 Kč ročně na vybrané služby elektrikáře

  • Výjimečný. Dáme vám až 3 000 Kč ročně na elektroinstalační práce.
  • Výhodný. Oproti našim standardním produktům s tímto ušetříte.
  • Stabilní. Cenu vám nezměníme po celé 3 roky.
  • Mimořádný. Takovou nabídku dostanete jen u nás.
  • Pohodlný. Všechno pohromadě v jedné ceně a jedné smlouvě.

 

Vzhledem k aktuální vytíženosti asistenční linky 800 77 33 44 se vám může stát, že se nám nedovoláte. Napište nám tedy na adresu eonsluzby@eon.cz a my už se o vše postaráme

EON_Pict_Coins1_96x96
Příklad výpočtu úspory za elektřinu

Čtyřčlená rodinna žijící v domě, topí a ohřívá vodu

Současná faktura: 43 630 Kč*

Faktura s E.ON: 43 273 Kč

Celková úspora za elektřinu 357 Kč ročně. 

Více o službě E.ON Elektrikář

Protože je někdy lepší nechat to na profesionálech, máme pro Vás v ceně elektřiny i službu elektrikáře. Každý rok od nás dostanete příspěvek 1 500 Kč na vybrané služby. Co nás elektrikář umí?

Nechali jsme vyměnit vyhořelou zásuvku

Zákaznice Jana na naši asistenční linku volala, protože potřebovala pomoct s vyhořelou zásuvkou. Řešení odkládala měsíc, my jsme technika poslali hned. Stačilo, aby vyměnil starou nefunkční zásuvku za novou, a během chvilky bylo po trápení.

Zapojili jsme indukční desku

V moderní domácnosti je tolik přístrojů, které nám usnadňují život. Na některé ale člověk nemůže být sám. Zákaznice Olga si pořídila novou indukční desku a poprosila nás o odbornou pomoc s jejím zapojením. Hned po jejím zavolání jsme poslali technika, který nejen že desku připojil, ale také ji zprovoznil, aby s ní zákaznice už neměla žádné počáteční starosti.

Vyřešili jsme problémy s jističem

Zákazník Lukáš nám volal proto, že začal k vytápění používat elektřinu, ale neustále mu vypadával jistič. Když k němu technik přijel, zjistil, že je na jističi v rozvaděči závada a jediným řešením je jeho výměna. Druhý Lukášův telefon nás potěšil. Zákazník byl totiž spokojený, jak snadno a rychle jsme mu s problémem pomohli.

Není každý elektrikář

Každý umí něco. Zákazník Pavel neuměl zapojit kabel do hlavního jističe a zrovna to potřeboval. Proto nám zavolal. Na náš pokyn k němu zanedlouho přijel odborník a kabel zapojil. Pavel nám později volal znovu, ale už jen proto, aby poděkoval za rychlou a profesionální pomoc.

E.ON je ale mnohem víc než jen levná elektřina

Umíme se postarat nejen o spolehlivou dodávku plynu, ale i o vaše spotřebiče, včetně revize těch plynových.

E.ON Domov
Pošlete svou energii dál!
E.ON Solar

Zavolejte nám

800 77 33 44

Pracovní dny 7 – 20 hodin

Naši pracovníci s vámi domluví všechny podrobnosti.

Zavoláme vám zpět

Společnost E. ON Energie, a.s., IČ: 260 78 201 bude zpracovávat Vaše údaje pro účely přípravy a případného uzavření smlouvy. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Jak s nimi nakládáme a jaká jsou Vaše práva, se dozvíte zde.

Napište nám

Můžete nás kontaktovat na následující e-mailové adrese:

info@eon.cz

Ozveme se vám nejpozději do 5 pracovních dní.

*Modelový výpočet je proveden pro zákazníka kategorie D, jehož odběrné místo se nachází na distribučním území ČEZ distribuce, a.s. Pro výpočet byly použity ceny z ceníku E.ON Komplet Elektřina PRO 36 říjen 2018 platného v období od 28.10.2018 do 31.12.2018 a z ČEZ Prodej, s.r.o. Elektřina na dobu neurčitou platného v období od 1.6.2018 do 31.12.2018. Pro výpočet byla použita spotřeba 15 MWh. Veškeré ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH.