Ušetřete s tarifem
Komplet elektřina PRO

Ušetřete přechodem k E.ON na elektřině
 12 876 Kč za 3 roky.
K tomu navíc získáte služby elektrikáře
v ceně
energií
Jak to funguje?
Zanechte nám kontakt. Spočítáme vám kolik můžete přechodem k E.ON ušetřit.

Společnost E. ON Energie, a.s., IČ: 260 78 201 bude zpracovávat Vaše údaje pro účely přípravy a případného uzavření smlouvy. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Jak s nimi nakládáme a jaká jsou Vaše práva, se dozvíte zde.

Platí pouze pro nové zákazníky. Už jste naším zákazníkem? Využijte produktu pro stávající zákazníky

S naším nejnovějším produktem Komplet elektřina PRO můžete nejen ušetřit na energiích, ale navíc od nás získáte v ceně i roční příspěvek 1 500 Kč na vybrané služby elektrikáře.

  • Výjimečný. Balíček zahrnuje službu E.ON Elektrikář, tzn. roční příspěvek 1 500 Kč na vybrané služby elektrikáře.
  • Výhodný. Výhodnější cena oproti našim standardním produktům.
  • Stabilní. Cenu vám garantujeme na 3 roky.
  • Mimořádný. Unikátní nabídka na trhu.
  • Pohodlný. Vše pohromadě v jedné ceně a v jedné smlouvě.
EON_Pict_Coins1_96x96
Příklad výpočtu úspory za elektřinu

Čtyřčlená rodinna žijící v domě, topí a ohřívá vodu

Současná faktura: 41 391 Kč*

Faktura s E.ON: 37 099 Kč

Celková úspora za elektřinu 4 292 Kč ročně. 

Více o službě E.ON Elektrikář

Protože je někdy lepší nechat to na profesionálech, máme pro Vás v ceně elektřiny i službu elektrikáře. Každý rok od nás dostanete příspěvek 1 500 Kč na vybrané služby. Co nás elektrikář umí?

Nechali jsme vyměnit vyhořelou zásuvku

Zákaznice Jana na naši asistenční linku volala, protože potřebovala pomoct s vyhořelou zásuvkou. Řešení odkládala měsíc, my jsme technika poslali hned. Stačilo, aby vyměnil starou nefunkční zásuvku za novou, a během chvilky bylo po trápení.

Zapojili jsme indukční desku

V moderní domácnosti je tolik přístrojů, které nám usnadňují život. Na některé ale člověk nemůže být sám. Zákaznice Olga si pořídila novou indukční desku a poprosila nás o odbornou pomoc s jejím zapojením. Hned po jejím zavolání jsme poslali technika, který nejen že desku připojil, ale také ji zprovoznil, aby s ní zákaznice už neměla žádné počáteční starosti.

Vyřešili jsme problémy s jističem

Zákazník Lukáš nám volal proto, že začal k vytápění používat elektřinu, ale neustále mu vypadával jistič. Když k němu technik přijel, zjistil, že je na jističi v rozvaděči závada a jediným řešením je jeho výměna. Druhý Lukášův telefon nás potěšil. Zákazník byl totiž spokojený, jak snadno a rychle jsme mu s problémem pomohli.

Není každý elektrikář

Každý umí něco. Zákazník Pavel neuměl zapojit kabel do hlavního jističe a zrovna to potřeboval. Proto nám zavolal. Na náš pokyn k němu zanedlouho přijel odborník a kabel zapojil. Pavel nám později volal znovu, ale už jen proto, aby poděkoval za rychlou a profesionální pomoc.

E.ON je ale mnohem víc než jen levná elektřina

Umíme se postarat nejen o spolehlivou dodávku plynu, ale i o vaše spotřebiče, včetně revize těch plynových.

E.ON Domov
Pošlete svou energii dál!
E.ON Solar

Zavolejte nám

800 77 33 44

Pracovní dny 7 – 20 hodin

Naši pracovníci s vámi domluví všechny podrobnosti.

Zavoláme vám zpět

Společnost E. ON Energie, a.s., IČ: 260 78 201 bude zpracovávat Vaše údaje pro účely přípravy a případného uzavření smlouvy. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Jak s nimi nakládáme a jaká jsou Vaše práva, se dozvíte zde.

Napište nám

Můžete nás kontaktovat na následující e-mailové adrese:

info@eon.cz

Ozveme se vám nejpozději do 5 pracovních dní.

*Modelový výpočet je proveden pro zákazníka kategorie D, jehož odběrné místo se nachází na distribučním území ČEZ distribuce, a.s. Pro výpočet byly použity ceny z ceníku E.ON Komplet Elektřina PRO platného v období od 1.1.2018 do 31.12.2018 a z ČEZ Prodej, s.r.o. Elektřina na dobu neurčitou platného v období od 1.1.2018 do 31.12.2018.. Pro výpočet byla použita spotřeba 15 MWh. Veškeré ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH. Tato inzerce nepředstavuje návrh na uzavření smlouvy, ani veřejnou nabídku ve smyslu příslušných ustanovení občanského zákoníku.