Odprodej CNG vozů

Chcete i vy jezdit levně a zároveň ekologicky? Nyní se vám obě přání mohou splnit díky spolupráci společností E.ON a HAVEX-auto. Autorizovaný prodejce vozů ŠKODA HAVEX-auto připravil pro zákazníky E.ON exkluzivní nabídku na zánovní Škody Octavie G-Tec, tedy vozy na pohon CNG v továrním provedení. 

Nabízené Octavie G-TEC mají najeto v průměru 13 000 kilometrů a jejich staří je do 24 měsíců. Jedná se tedy o dobře zajetý vůz, v oblíbené verzi COMBI. Barva vozů je stříbrná. Podrobnější informace o nabízených vozech najdete pod základní specifikací modelu Octavia Ambition Plus G-TEC. Pro prohlídku vozu, zkušební jízdu či bližší informace ke konkrétnímu automobilu je Vám k dispozici CNG specialista HAVEX-auto pan Filip Langner, viz formulář níže. Nabízené vozy mají prokazatelnou servisní historii, když byly servisované v autorizovaném servisu, a jasný původ po prvním majiteli. Máte tedy jistotu koupě prověřeného vozu. Koupit si můžete i více vozů najednou, prodej není omezený.

Vozy je možné pořídit i prostřednictvím financování ŠKODA Financial Services, které může cenu Vašeho vozu zvýhodnit o dalších 20 000 Kč. Každý zákazník E.ON, který si pořídí zánovní vůz ŠKODA Octavia Combi G-TEC od společnosti HAVEX-auto, získá navíc automaticky v rámci Kalendáře výhod zajímavé slevy na sortiment Whirlpool, Gorenje kuchyně, Husky, Green Swan, Vega Tour a Špindl.info.

Nabízené vozy jsou k dispozici ihned, stačí jen vyplnit formulář níže a společnost HAVEX-auto s vámi uzavře kupní smlouvu! Společnost E.ON vystaví ke každému vozu CNG kartu, se kterou můžete tankovat téměř na všech plnicích stanicích v ČR a v síti E.ON pak za zvýhodněných podmínek. 

Počet válců 4
Objem válců 1 395 cm3
Maximální výkon

81 kW/4800-6000 min-1

Maximální točivý moment

200 Nm/1500-3500 min-1

Emisní třída EU 6
Kapacita nádrží

CNG 15 kg + benzin 50 l

Palivo Stlačený zemní plyn – CNG, bezolovnatý benzin min. o. č. 95
 

 Další technické a provozní parametry ke stažení

CNG Octavie v reálném provozu

Octavia G-TEC má rekordní dojezd, protože má jak plynovou nádrž na 15 kg CNG, tak i plnohodnotnou 50litrovou benzinovou nádrž, což umožňuje ujet na jeden zátah klidně 1300 km! Kromě ekologie je při koupi Octavie na CNG zajímavá samozřejmě úspora provozních nákladů. S úplně novým vozem jsme najezdili aktuálně již 15 000 km a čísla ukazující spotřebu CNG na 100 km jsou vynikající. V obci se spotřeba pohybuje kolem 3,9 kg CNG, mimo město se dostanete na pouhých 3,5 kg. Na dálnici je spotřeba logicky nejvyšší a vůz si zde bere od 4,1 do 4,3 kg CNG. Jeden kilometr nás tak průměrně při ceně 25Kč/kg vychází na 0,90 Kč s DPH!

Odkup vozidel CNG - podnikatelé

Jedná se o nezávazný dotazník, jehož vyplněním projevujete zájem o vůz Škoda Octavia G-Tec. Veškeré detaily ohledně vyzkoušení vozu, samotné koupě, kupní smlouvy budou řešeny se spol. Havex. Její zástupci Vás osloví po vyplnění a odeslání dotazníku.

Kontaktní osoba Havex- Filip Langner

Specialista CNG HAVEX-auto

 

Hodí se pro: Podnikatelé

Napište nám

Můžete nás kontaktovat na následující e-mailové adrese:

petr.hruby@eon.cz; filip.langner@havex.cz

Ozveme se vám nejpozději do 5 pracovních dní.