E.ON Bonus

Skvělé slevy pro naše zákazníky

 Máme pro vás spoustu výhodných nabídek, které by byla škoda nevyužít!

Jak to funguje?

1

Vyberte nabídku, která vás zaujala

2

Přihlašte se jako zákazník E.ON a pošlete si voucher na e-mail

3

Uplatněte svůj voucher

Více o věrnostním programu

Kdo se může do věrnostního programu E.ON BONUS přihlásit?

Zapojit se může každý, kdo s námi má uzavřenou smlouvu na dodávku elektřiny nebo plynu pro domácnost.

Kolik to bude stát?

Nic, program je zdarma. S programem E.ON Bonus jen získáte. Najdete v něm slevy nebo výhodné nabídky, například 1+1 zdarma.

Jaké nabídky pro mě máte?

Podle sezóny máme v nabídce od 150 do 180 nabídek. Jde hlavně o ubytování, wellness, restaurace, muzea a taky několik vybraných e-shopů. Nabídky si můžete vytřídit podle kategorií nebo lokality.

Jak nabídku z E.ON Bonusu získám?

Jednoduše. To, co budete chtít využít, vložíte do nákupního košíku. Až budete mít vybráno, ověříme si, že jste opravdu náš zákazník. K tomu nám bude stačit vaše jméno, příjmení a datum narození. Občas si pro jistotu vyžádáme údaje z faktury za elektřinu nebo za plyn. Abyste je mohli vyplnit, přepnete se do nového formuláře pomocí tlačítka „Sjednejte pomocí faktury“. Po ověření si zkontrolujete své osobní údaje, které ve své objednávce uvidíte. Nejdůležitější je kontrola e-mailu, na který vám po odeslání objednávky pošleme e-mail s vouchery.

Jak vouchery uplatním?

Obecně platí, že vytištěný voucher uplatníte osobně u poskytovatele dané slevy, třeba na recepci hotelu, v restauraci a na dalších místech. Konkrétní pokyny najdete přímo na voucheru.

Může výhody programu využívat celá moje rodina?

Ano, určitě. Pokud je v nabídce například sleva na vstupné pro 1 osobu, můžete ji „pořídit“ pro všechny příslušníky z jedné rodiny tak, že každému vezmete jeden voucher.

Dotazy a reklamace

Potřebujete se na něco zeptat nebo jste s programem E.ON Bonus měli problém? Napište nám na bonus@eon.cz, budeme se vám co nejdřív věnovat.