Plaťte E.ON Kartou výhodněji

S kreditní E.ON Kartou můžete získat až několik set korun
měsíčně jako odměnu za vaše nákupy a také platby
za služby E.ON.

Mám zájem o E.ON Kartu!

Jaké odměny s E.ON Kartou mohu získat?

1.  Až 400 Kč za platby služeb E.ON

Pro získání této odměny stačí hradit platby za služby E.ON prostřednictvím Klientské zóny z účtu E. ON karty a na konci měsíce vám bude zpět na tento kartový účet zaslána odměna 2 % z těchto úhrad a navíc tyto platby máte zcela bez úroků, a to až na dobu 55 dní. Maximální výše součtu takto vyplacené odměny na kartový účet je 400 Kč měsíčně.

2.  Až 400 Kč za všechny vaše nákupy

Platit E.ON kartou v obchodech a na internetu se vyplatí! Za své platby získáte na konci měsíce zpět na kartový účet 2 % ze svých uskutečněných nákupů. Maximální výše součtu takto vyplacené odměny je 400 Kč měsíčně. Veškeré své nákupy máte zcela bez úroků, a to až 55 dní.

Po prvním roce užívání E.ON karty se můžete rozhodnout podle svých potřeb, zda by vám nevyhovovalo čerpat výhody jiným způsobem. Prostřednictvím Klientské zóny můžete odměnu 2 % za platby kartou v obchodech změnit a nastavit si místo ní jeden z dalších tří typů odměn:

  • ZDARMA všechny výběry z bankomatů v ČR i zahraničí od 1 000 Kč včetně
  • Odměna 3 % ze všech nákupů na internetu v ČR i v zahraničí s Virtuální kartou nebo online platby na internetu až 600 Kč měsíčně. 
  • Odměna 4 % ze všech nákupů na jakékoli čerpací stanici v ČR i v zahraničí až 800 Kč měsíčně

3.  Až 800 Kč za nákupy v síti prodejen Euronics

Za platby v síti prodejen Euronics získáváte na svůj karetní účet odměnu 4 % z uskutečněných nákupů. Maximální výše součtu odměny je 800 Kč měsíčně, za kalendářní rok max. 5 000 Kč. Veškeré své nákupy máte zcela bez úroků, a to až 55 dní.

Celkem je tedy možné na odměnách za jeden měsíc získat zpět na svůj karetní účet až 1600 Kč.

Skladba a podmínky pro poskytnutí výhod k E.ON kartě mohou být ze strany Poskytovatele revolvingového úvěru a vydavatele kreditní karty upraveny.

4.  Co znamená bezúročné období? 

Všechny své platby s E.ON Kartou a nákupy  v obchodech v ČR i zahraničí a veškeré platby za služby E.ON prostřednictvím Klientské zóny Cetelem můžete mít zcela bez úroků, a to až po dobu 55 dní. Stačí jen, když celou částku, vyčerpanou během předešlého měsíce na tyto platby, splatíte jednorázově do 25. dne následujícího měsíce.

Bezúročné období se nevztahuje na výběry z bankomatu a platby uskutečněné v Klientské zóně Cetelem kromě plateb za veškeré služby E.ON.

Skladba a podmínky pro poskytnutí výhod k E.ON kartě mohou být ze strany Poskytovatele revolvingového úvěru a vydavatele kreditní karty upraveny.

 

Příběhy ze života

S kartou jsem maximálně spokojena

Moc díky. S kartou jsem maximálně spokojena, je to moje pojistka před výplatou a ochrana před nečekanými výdaji.


Světlana Bundzíková

100% doporučuji

S kreditní kartou CETELEM jsem velice spokojena a doporučila bych jí každému.


Anna Svobodová

Máte zájem o více informací ?

Zavolejte nám

V pracovní dny od 8-18h na 800 900 322

Naši pracovníci s vámi domluví všechny podrobnosti.