K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookiesMůžete ušetřit pouhým nakupováním?

Vyzkoušejte kreditní kartu plnou elektrizujících výhod.

Chci vědět více

Jaké odměny s E.ON Kartou mohu získat?

1.  Až 400 Kč za platby ve prospěch E.ON

Pro získání této odměny stačí hradit zálohy energií či další platby ve prospěch E.ON prostřednictvím Klientské zóny z účtu E. ON karty a na konci měsíce vám bude zpět na tento kartový účet zaslána odměna 2 % z těchto úhrad. Maximální výše součtu takto vyplacené odměny na kartový účet je 400 Kč měsíčně.

2.  Až 400 Kč za všechny vaše nákupy

Platit E.ON kartou v obchodech a na internetu se vyplatí! Za své platby získáte na konci měsíce zpět na kartový účet 2 % ze svých uskutečněných nákupů. Maximální výše součtu takto vyplacené odměny je 400 Kč měsíčně. Veškeré své nákupy máte zcela bez úroků, a to až 55 dní.

Po prvním roce užívání E.ON karty se můžete rozhodnout podle svých potřeb, zda by vám nevyhovovalo čerpat výhody jiným způsobem. Prostřednictvím Klientské zóny můžete odměnu 2 % za platby kartou v obchodech změnit a nastavit si místo ní jeden z dalších tří typů odměn:

  • ZDARMA všechny výběry z bankomatů v ČR i zahraničí od 1 000 Kč včetně
  • Odměna 3 % ze všech nákupů na internetu v ČR i v zahraničí s Virtuální kartou nebo online platby na internetu až 600 Kč měsíčně. 
  • Odměna 4 % ze všech nákupů na jakékoli čerpací stanici v ČR i v zahraničí až 800 Kč měsíčně

3.  Až 800 Kč za nákupy v síti prodejen Euronics

Za platby v síti prodejen Euronics získáváte na svůj karetní účet odměnu 4 % z uskutečněných nákupů. Maximální výše součtu odměny je 800 Kč měsíčně, za kalendářní rok max. 5 000 Kč. Veškeré své nákupy máte zcela bez úroků, a to až 55 dní.

Celkem je tedy možné na odměnách za jeden měsíc získat zpět na svůj karetní účet až 1600 Kč.

Skladba a podmínky pro poskytnutí výhod k E.ON kartě mohou být ze strany Poskytovatele revolvingového úvěru a vydavatele kreditní karty upraveny.

4.  Co znamená bezúročné období? 

Všechny své platby s E.ON Kartou za nákupy  v obchodech v ČR i zahraničí, můžete mít zcela bez úroků, a to až po dobu 55 dní. Stačí jen, když celou částku, vyčerpanou během předešlého měsíce na tyto nákupy, splatíte jednorázově do 25. dne následujícího měsíce.

Bezúročné období se nevztahuje na platbyuskutečněné v Klientské zóně Cetelem, vč. plateb ve prospěch E.ON uskutečněných tímto způsobem a výběry v bankomatu.

Skladba a podmínky pro poskytnutí výhod k E.ON kartě mohou být ze strany Poskytovatele revolvingového úvěru a vydavatele kreditní karty upraveny.

 

Příběhy ze života

Zavolejte nám

Pro více informací nám můžete zavolat na následující telefonní číslo:

V pracovní dny od 8-18h. na 800 900 322

Naši pracovníci s vámi domluví všechny podrobnosti.