K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookiesPlaťte E.ON Kartou výhodněji

S kreditní E.ON Kartou můžete získat až několik set korun
měsíčně jako odměnu za vaše nákupy a také platby
za služby E.ON.

Chci vědět více

Plaťte E.ON Kartou výhodněji

S kreditní E.ON Kartou můžete získat až několik set korun měsíčně jako odměnu za vaše nákupy a také platby za veškeré služby E.ON

1.

Hlavní výhody E.ON karty

Odměna za platby veškerých služeb E.ON:

  • 2 % zpět z částky uhrazené ve prospěch E.ON.
  • Každý měsíc můžete takto získat až 400 Kč.

Odměna za všechny vaše nákupy kartou

  • 2 % zpět z částky ze všech uskutečněných nákupů kartou v ČR i zahraničí.
  • Každý měsíc můžete takto získat až 400 Kč.

Odměna za nákupy v síti prodejen Euronics

  • 4 % zpět za nákupy libovolného sortimentu v prodejnách Euronics.
  • Každý měsíc můžete takto získat až 800 Kč, max. ročně až 5 000 Kč. 

2.

Je zdarma

Správa a vedení úvěrového účtu bez poplatků.

3.

Umí to bezúročně

  • Platby za služby E.ON, stejně tak jako nákupy s E.ON Kartou máte zcela bez úroků, a to až 55 dní

  • Nákupy stačí vždy uhradit do 25. dne následujícího měsíce. 

4.

Můžete mít až 150 000 Kč

Pro své nákupy a platby můžete mít dispozici úvěrový rámec ve výši až 150 000 Kč.

 

Spočítejte si výši své měsíční odměny s E.ON Kartou

Spočítejte si svoji odměnu

Jak funguje E.ON karta?

E.ON Karta
odmeny       Jak jsme došli u odměny za využívání karty k výsledné částce 330 Kč? Odměna 2 % za platby kartou v obchodech přinesla zpět na úvěrový účet karty 50 Kč (nákup supermarketu 2 500 Kč), díky Odměně 2 % za E.ON zálohy bylo ušetřeno 40 Kč (úhrada E.ON zálohy 2 000 Kč) a Odměna 4 % za platby v síti prodejen Euronics „vydělala“ 240 Kč. Celkem tedy 330 Kč.
percenta   Všechny bezhotovostní nákupy a úhrady veškerých služeb E.ON, které zaplatite svou E.ON kartou, můžete mít zcela bez úroků. Stačí jen, když je splatite do 25. dne následujícího měsíce. Ostatní platby prostřednictvím Klientské zóny Cetelem jsou úročeny standartné.

 

Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám ozveme.

 

Příběhy ze životaReprezentativní příklad. Revolvingový úvěr ve výši 50 000 Kč, roční pohyblivá úroková sazba. 22,68 % (díky využívání bezúročného období na nákupy a jiným akčním nabídkám může být úroková sazba při používání karty nižší), měsíční poplatek za vedení úvěrového účtu 69 Kč, měsíční splátka úvěru 4 765 Kč, celková splatná částka 57 181 Kč, RPSN 28,74 (dodatečné předpoklady pro výpočet: celková výše úvěru je vyčerpána ihned převodem na bankovní účet klienta, úvěr je poskytnut na dobu 1 roku a je splácen 12 stejně vysokými měsíčními splátkami počínaje 1 měsíc po dni prvního čerpání, bez dalšího čerpání v průběhu splácení). Doba trvání úvěru: na neurčito. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru. Banka garantuje Klientovi, který si pořídí kreditní kartu E.ON, bezplatné vedení a správu úvěrového účtu po dobu od 1. 10. 2016 do 31. 12. 2020.

Poskytovatelem úvěru a výše uvedených výhod za užívání E.ON Karty je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem). Tento prodejce je zprostředkovatelem úvěru na základě živnostenského oprávnění a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru. Banka ani E.ON Energie, a.s. neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

Zavolejte nám

V pracovní dny od 8-18h. na 800 900 322

Naši pracovníci s vámi domluví všechny podrobnosti.