Plaťte E.ON Kartou
výhodněji

S kreditní E.ON Kartou můžete získat až několik set korun
měsíčně jako odměnu za vaše nákupy a také platby
za služby E.ON.

Mám zájem o E.ON Kartu!
E.ON Karta

Plaťte E.ON Kartou a každý měsíc Vás odměníme za platby elektřiny, plynu či služeb naší společnosti!

Využijte svoji E.ON Kartu na maximum: 

  • ODMĚNA 2% zpět z vašich plateb elektřiny, plynu či služeb naší společnosti. Každý měsíc můžete takto získat až 400 Kč!
  • ODMĚNA 2% zpět z vašich nákupů u obchodníků v ČR i zahraničí. Každý měsíc můžete takto získat až 400 Kč!
  • ODMĚNA 4% zpět z vašich nákupů u partnera Euronics. Každý měsíc můžete takto získat až 800 Kč, ročně max. 5000 Kč
  • Platby za služby E.ON, stejně tak jako nákupy s E.ON Kartou, máte zcela BEZÚROČNĚ, a to až 55 dní
  • NULOVÝ poplatek za správu a rezervaci úvěrových zdrojů!
  • Úvěrový rámec až 150.000 Kč

 

 

Spočítejte si výši své měsíční odměny s E.ON Kartou

Spočítejte si svoji odměnuSpočítat
Používáním E.ON karty získám měsíčně

Což odpovídá 0 % vašich měsíčních nákladů na E.ON služby

Mám zájem o E.ON Kartu!

Jak funguje E.ON karta?

E.ON Karta
odmeny       Jak jsme došli u odměny za využívání karty k výsledné částce 330 Kč? Odměna 2 % za platby kartou v obchodech přinesla zpět na úvěrový účet karty 50 Kč (nákup supermarketu 2 500 Kč), díky Odměně 2 % za E.ON zálohy bylo ušetřeno 40 Kč (úhrada E.ON zálohy 2 000 Kč) a Odměna 4 % za platby v síti prodejen Euronics „vydělala“ 240 Kč. Celkem tedy 330 Kč.
percenta   Všechny bezhotovostní nákupy a úhrady veškerých služeb E.ON, které zaplatite svou E.ON kartou, můžete mít zcela bez úroků. Stačí jen, když je splatite do 25. dne následujícího měsíce. Ostatní platby prostřednictvím internetového bankovnictví Hello bank! by Cetelem jsou úročeny standartně.

Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám ozveme.

Příběhy ze života

S kartou jsem maximálně spokojena

Moc díky. S kartou jsem maximálně spokojena, je to moje pojistka před výplatou a ochrana před nečekanými výdaji.


Světlana Bundzíková

100% doporučuji

S E.ON Kartou jsem velice spokojena a doporučila bych jí každému. Měsíčně mě odměňuje, a to nejen za platby společnosti E.ON


Anna Svobodová
Reprezentativní příklad. Revolvingový úvěr ve výši 50 000 Kč, roční pohyblivá úroková sazba. 22,68 % (díky využívání bezúročného období na nákupy a jiným akčním nabídkám může být úroková sazba při používání karty nižší), měsíční poplatek za vedení úvěrového účtu 69 Kč, měsíční splátka úvěru 4 765 Kč, celková splatná částka 57 181 Kč, RPSN 28,74 (dodatečné předpoklady pro výpočet: celková výše úvěru je vyčerpána ihned převodem na bankovní účet klienta, úvěr je poskytnut na dobu 1 roku a je splácen 12 stejně vysokými měsíčními splátkami počínaje 1 měsíc po dni prvního čerpání, bez dalšího čerpání v průběhu splácení). Doba trvání úvěru: na neurčito. 

Poskytovatelem úvěru a výše uvedených výhod za užívání E.ON Karty je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem). E.ON Energie a.s. je zprostředkovatelem úvěru jako vázaný zástupce a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru. Banka ani E.ON Energie, a.s. neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru. Banka garantuje klientovi, který si pořídí kreditní kartu E.ON, že nebude účtovat poplatek za správu a rezervaci úvěrových zdrojů, po dobu od 1. 10. 2016 do 31. 12. 2020.

Máte zájem o více informací ?

Zavolejte nám

V pracovní dny od 8-18h na 800 900 322

Naši pracovníci s vámi domluví všechny podrobnosti.