Až 1 500 Kč ročně s programem Benefit

Program Benefit jsme se rozhodli k 1. 10. 2018 ukončit. Nebojte se, o své slevové kupóny nepřijdete. Pokud ještě nějaké máte, můžete je využít kdykoli, až do konce jejich platnosti.

Pořád pro Vás máme taky spoustu dalších výhod. Stačí si vybrat podle své chuti z nabídek našich partnerů v programu E.ON Bonus.

 

Ačkoliv elektřinu prodáváme, myslíme si, že by se s ní mělo šetřit. Spotřebovali jste méně energie než loni? Pak využijte našeho programu Benefit a odměňte se. Vyděláte na tom nejen vy, ale i příroda.

S programem Benefit od nás obdržíte za každou ušetřenou kWh 1 Kč. Po každé fakturaci vám zašleme emailem slevový kupón, který můžete uplatnit u vybraných partnerů programu E.ON Bonus. A nebo ho věnovat na dobročinné účely.

 

Jak velkou slevu dostanu?

Za každou kWh, kterou ušetříte, od nás dostanete 1 Kč, nejvíce ale 500 Kč na jedno odběrné místo. Zároveň vám bonus vynásobíme počtem let, po která s námi šetříte, nejvíce ale třemi. Například:

  • První rok jste ušetřili 703 kWh. Dostanete 500 Kč x 1 = 500 Kč.

  • Druhý rok jste ušetřili 423 kWh. Dostanete 423 Kč x 2 = 846 Kč.

  • Třetí rok jste ušetřili 222 kWh. Dostanete 222 Kč x 3 = 666 Kč.

  • Čtvrtý rok jste ušetřili 520 kWh. Dostanete 500 Kč x 3 = 1500 Kč.

 

Co si za svůj bonus můžete koupit?

Zboží a služby, které najdete v našem novém zákaznickém programu E.ON Bonus.  V E.ON Bonusu využíváte jednak slevy a výhody typu 1+1 zdarma, atp. a to na základě slevových voucherů, které si v programu E.ON Bonus můžete objednat. Zákazníci s Benefitem pak mají u vybraných partnerů programu kromě dané slevy, možnost utratít svůj bonus přímo za ubytování v hotelu, restauraci, wellness, za nákup v eshopu, atd.

Pokud Vás v E.ON Bonusu nic nezaujme a nebo prostě jen chcete udělat dobrý skutek, dovolte nám, abychom Váš kupón věnovali na dobročinné nadace. Jděte na nadace a je pouze na Vás, komu pomůžeme.

Bonus za ušetřenou elektřinu je tu pro každého, kdo chce žít šetrně, a ještě na tom vydělat.

Hodí se pro: Domácnosti

Zavolejte nám

Pro více informací volejte zákaznickou linku 800 77 33 22

Pracovní dny 7 – 20 hodin

Naši pracovníci s vámi domluví všechny podrobnosti.

Napište nám

Můžete nás kontaktovat na následující e-mailové adrese:

info@eon.cz

Ozveme se vám nejpozději do 5 pracovních dní.

Dokumenty ke stažení