Plaťte E.ON Kartou
výhodněji

S kreditní E.ON Kartou můžete získat až několik set korun
měsíčně jako odměnu za vaše nákupy a také platby
za služby E.ON.

Informace o E.ON Kartě

Plaťte E.ON Kartou a každý měsíc Vás odměníme za platby elektřiny, plynu či služeb naší společnosti!

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za využívání E.ON Karty. Bohužel Vás musíme informovat o ukončení naší spolupráce se společností BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod Česká republika (Hello bank!) ve věci vydávání a podporování produktu E.ON Karta. 

Nové karty již nebude možné získat, stávající držitelé mohou čerpat výhody až do 31.1.2019. V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obracejte přímo na Hello bank! na telefonním čísle 257 080 080 nebo e-mailem na info@hellobank.cz.

Nezapomeňte, že pokud jste svoji E.ON Kartu používali pro platby společnosti E.ON, bude potřeba, abyste nám zavolali na čísle 800 77 33 22 a oznámili nám nový způsob placení svých plateb.  

Děkujeme

  • 2% zpět z veškerých Vašich plateb společnosti E.ON, až do výše 400 Kč
  • 1% zpět z každé Vaší platby v obchodech nebo na internetu, až do výše 500 Kč
  •  Nulový poplatek za rezervaci úvěrových zdrojů
  • Bezúročné období až 55 dní

* Uvedené parametry jsou platné pro stávající držitele E.ON Karty. S ohledem na probíhající přípravu nového atraktivního nastavení výhod je vydávání E.ON Karet dočasně pozastaveno

 

Informace o E.ON Kartě

Příběhy ze života

S kartou jsem maximálně spokojena

Moc díky. S kartou jsem maximálně spokojena, je to moje pojistka před výplatou a ochrana před nečekanými výdaji.


Světlana Bundzíková

100% doporučuji

S E.ON Kartou jsem velice spokojena a doporučila bych jí každému. Měsíčně mě odměňuje, a to nejen za platby společnosti E.ON


Anna Svobodová
Reprezentativní příklad. Revolvingový úvěr ve výši 50 000 Kč, roční pohyblivá úroková sazba. 22,68 % (díky využívání bezúročného období na nákupy a jiným akčním nabídkám může být úroková sazba při používání karty nižší), měsíční poplatek za vedení úvěrového účtu 69 Kč, měsíční splátka úvěru 4 765 Kč, celková splatná částka 57 181 Kč, RPSN 28,74 (dodatečné předpoklady pro výpočet: celková výše úvěru je vyčerpána ihned převodem na bankovní účet klienta, úvěr je poskytnut na dobu 1 roku a je splácen 12 stejně vysokými měsíčními splátkami počínaje 1 měsíc po dni prvního čerpání, bez dalšího čerpání v průběhu splácení). Doba trvání úvěru: na neurčito. 

Poskytovatelem úvěru a výše uvedených výhod za užívání E.ON Karty je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem). E.ON Energie a.s. je zprostředkovatelem úvěru jako vázaný zástupce a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru. Banka ani E.ON Energie, a.s. neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru. Banka garantuje klientovi, který si pořídí kreditní kartu E.ON, že nebude účtovat poplatek za správu a rezervaci úvěrových zdrojů, po dobu od 1. 10. 2016 do 31. 12. 2020.

Máte zájem o více informací ?

Zavolejte nám

V pracovní dny od 8-18h na 800 900 322

Naši pracovníci s vámi domluví všechny podrobnosti.