Plaťte E.ON Kartou
výhodněji

S kreditní E.ON Kartou můžete získat až několik set korun
měsíčně jako odměnu za vaše nákupy a také platby
za služby E.ON.

Jaké odměny s E.ON Kartou mohu získat?

1.  Až 400 Kč za platby služeb E.ON

Pro získání této odměny stačí hradit platby za služby E.ON prostřednictvím internetového bankovnictví Hello bank! by Cetelem z účtu E.ON Karty a na konci měsíce vám bude zpět na tento kartový účet zaslána odměna 2 % a navíc tyto platby máte zcela bez úroků, a to až na dobu 55 dní. Maximální výše součtu takto vyplacené odměny na kartový účet je 400 Kč měsíčně.

2.  Až 500 Kč za všechny vaše nákupy v obchodech či na internetu

Platit E.ON Kartou v obchodech a na internetu se vyplatí! Za své platby získáte na konci měsíce zpět na kartový účet 1 % ze svých uskutečněných nákupů. Maximální výše součtu takto vyplacené odměny je 500 Kč měsíčně. Veškeré své nákupy máte zcela bez úroků, a to až 55 dní.

Po prvním roce užívání E.ON Karty se můžete rozhodnout podle svých potřeb, zda by Vám více vyhovovalo čerpat výhody jiným způsobem. Prostřednictvím svého internetového bankovnictví můžete odměnu 1% za platby kartoou v obchodech a na na internetu změnit a nastavit si místo ní výběry z bankomatu bez poplatku kdekoli v CR i zahraničí, pokud je výběr vyšší než 1.000 Kč.

Skladba a podmínky pro poskytnutí výhod k E.ON Kartě mohou být ze strany Poskytovatele revolvingového úvěru a vydavatele kreditní karty upraveny.

4.  Co znamená bezúročné období? 

Všechny své platby s E.ON Kartou a nákupy  v obchodech v ČR i zahraničí a veškeré platby za služby E.ON prostřednictvím internetového bankovnictví Hello bank! by Cetelem můžete mít zcela bez úroků, a to až po dobu 55 dní. Stačí jen, když celou částku, vyčerpanou během předešlého měsíce na tyto platby, splatíte jednorázově do 25. dne následujícího měsíce.

Bezúročné období se nevztahuje na výběry z bankomatu a platby uskutečněné v internetového bankovnictví Hello bank! by Cetelem kromě plateb za veškeré služby E.ON.

Skladba a podmínky pro poskytnutí výhod k E.ON Kartě mohou být ze strany Poskytovatele revolvingového úvěru a vydavatele kreditní karty upraveny.

 

Příběhy ze života

S kartou jsem maximálně spokojena

Moc díky. S kartou jsem maximálně spokojena, je to moje pojistka před výplatou a ochrana před nečekanými výdaji.


Světlana Bundzíková

100% doporučuji

S E.ON Kartou jsem velice spokojena a doporučila bych jí každému. Měsíčně mě odměňuje, a to nejen za platby společnosti E.ON


Anna Svobodová

Máte zájem o více informací ?

Zavolejte nám

V pracovní dny od 8-18h na 800 900 322

Naši pracovníci s vámi domluví všechny podrobnosti.