Mít záchranný kruh se v životě vyplatí

Poskytneme Vám finanční injekci při při pracovní neschopnosti, 
pobytu v nemocnici i následné rekonvalescenci.
 

Výhody služby

Jak vám E.ON Zajištění pomůže

Služba E.ON Zajištění vám poskytne finanční pomoc při pracovní neschopnosti, pobytu v nemocnici i následné rekonvalescenci. Nečekaný výpadek příjmů může mít u podnikatele velmi nepříjemné následky. S námi ale neutrpíte tolik.

Je nám líto, ale od 1.12.2018 si u nás službu E.ON Zajištění nemůžete sjednat. Podívejte se, jaké další služby nabízíme. Určitě si vyberete. 

Pro koho je služba určena?

Výhody E.ON Zajištění může využívat každý náš zákazník, který je mladší 
60 let, není ve starobním důchodu a není invalidní nebo v momentální pracovní neschopnosti.

Výhody služby

Pracovní neschopnost

Pracovní neschopnost​

  • Budeme vám vyplácet 10 000 Kč měsíčně po dobu až 6 měsíců (po sobě jdoucích).

Někdy se stane, že se léčba nemoci nebo úrazu protáhne déle, než je obvyklé. V takovém případě se hodí každá koruna navíc. A právě ty vám přinese E.ON Zajištění.

Hospitalizace

Hospitalizace​

  • Budeme vám vyplácet 500 Kč denně po dobu až 30 dní (po sobě jdoucích).

Tato částka bude jistě příjemnou výpomocí při nutném pobytu v nemocnici.

Čas na zotavení

Čas na zotavení​

  • Po propuštění z nemocnice vám budeme vyplácet 500 Kč denně po dobu až 10 dní (po sobě jdoucích).

Většina z nás se snaží vrátit do pracovního procesu co nejdřív, i když nám ošetřující lékař doporučuje opak. S E.ON Zajištěním můžete každou nemoc pořádně doléčit, i když vás už pustili z nemocnice.

Příběhy ze života

Služba se mi určitě vyplatila

Od E.ON odebírám elektřinu pro svoji provozovnu a zaujala mne tato služba pro podnikatele. Ačkoli marodím velmi zřídka, vím, že to má pak velký dopad na mé příjmy.Nedávno mě postihla infekční mononukleóza. Musela jsem být 10 dní hospitalizována a následně ještě další měsíc jsem byla v pracovní neschopnosti. E.ON Zajištění jsem využila již při hospitalizaci i po dobu rekonvalescence a jelikož jsem byla v neschopnosti déle než 30 dní, obdržela jsem i plnění za pracovní neschopnost. Byla jsem trochu skeptická, ale vím, že se mi E.ON Zajištění vyplatilo.


Denisa Straková
Frymburk

Mohl jsem vyplnit pokles v příjmech

Sjednání služby E.ON Zajištění se mi velmi vyplatilo! Jsem motorkářský fanda a ač jezdím velmi opatrně, nehoda se mi nevyhnula a bohužel následky byly poměrně vážné. Po nehodě jsem měl zlomená 3 žebra, lopatku i klíční kost. Léčil jsem se doma, nemocnice nemám rád, celkem jsem i s rehabilitací  marodil 4 měsíce, než jsem se mohl nechat plně uschopnit. Mám malou rodinnou cukrárnu a můj stav mi absolutně nedovolil jakkoli pracovat a museli jsme omezit počet objednávek od zákazníků. Z E.ON Zajištění jsem obdržel cca 40.000 Kč, tedy alespoň částečně jsem mohl vyplnit pokles v příjmech.


Dalibor Sedláček
Třeboň
Zavřít

Usnadněte si život s aplikací Energie24

Vyřiďte své požadavky ihned z Vašeho mobilu.
Zavřít

Usnadněte si život s aplikací Energie24

Vyřiďte své požadavky ihned z Vašeho mobilu.