Mít záchranný kruh se v životě vyplatí

Poskytneme Vám finanční injekci při při pracovní neschopnosti, 
pobytu v nemocnici i následné rekonvalescenci.
 

Výhody služby

Jak vám E.ON Zajištění pomůže

Informace jsou určeny pouze pro stávající zákazníky. Prodej služby byl k 30.11.2018 ukončen. Podívejte se, jaké další služby nabízíme. Určitě si vyberete.  

Služba E.ON Zajištění vám poskytne finanční pomoc při pracovní neschopnosti, pobytu v nemocnici i následné rekonvalescenci. Nečekaný výpadek příjmů může mít u podnikatele velmi nepříjemné následky. S námi ale neutrpíte tolik.

Pro koho je služba určena?

Výhody E.ON Zajištění může využívat každý náš zákazník, který je mladší 
60 let, není ve starobním důchodu a není invalidní nebo v momentální pracovní neschopnosti.

Výhody služby

Pracovní neschopnost

Pracovní neschopnost​

  • Budeme vám vyplácet 10 000 Kč měsíčně po dobu až 6 měsíců (po sobě jdoucích).

Někdy se stane, že se léčba nemoci nebo úrazu protáhne déle, než je obvyklé. V takovém případě se hodí každá koruna navíc. A právě ty vám přinese E.ON Zajištění.

Hospitalizace

Hospitalizace​

  • Budeme vám vyplácet 500 Kč denně po dobu až 30 dní (po sobě jdoucích).

Tato částka bude jistě příjemnou výpomocí při nutném pobytu v nemocnici.

Čas na zotavení

Čas na zotavení​

  • Po propuštění z nemocnice vám budeme vyplácet 500 Kč denně po dobu až 10 dní (po sobě jdoucích).

Většina z nás se snaží vrátit do pracovního procesu co nejdřív, i když nám ošetřující lékař doporučuje opak. S E.ON Zajištěním můžete každou nemoc pořádně doléčit, i když vás už pustili z nemocnice.

Příběhy ze života

Služba se mi určitě vyplatila

Od E.ON odebírám elektřinu pro svoji provozovnu a zaujala mne tato služba pro podnikatele. Ačkoli marodím velmi zřídka, vím, že to má pak velký dopad na mé příjmy.Nedávno mě postihla infekční mononukleóza. Musela jsem být 10 dní hospitalizována a následně ještě další měsíc jsem byla v pracovní neschopnosti. E.ON Zajištění jsem využila již při hospitalizaci i po dobu rekonvalescence a jelikož jsem byla v neschopnosti déle než 30 dní, obdržela jsem i plnění za pracovní neschopnost. Byla jsem trochu skeptická, ale vím, že se mi E.ON Zajištění vyplatilo.


Denisa Straková
Frymburk

Mohl jsem vyplnit pokles v příjmech

Sjednání služby E.ON Zajištění se mi velmi vyplatilo! Jsem motorkářský fanda a ač jezdím velmi opatrně, nehoda se mi nevyhnula a bohužel následky byly poměrně vážné. Po nehodě jsem měl zlomená 3 žebra, lopatku i klíční kost. Léčil jsem se doma, nemocnice nemám rád, celkem jsem i s rehabilitací  marodil 4 měsíce, než jsem se mohl nechat plně uschopnit. Mám malou rodinnou cukrárnu a můj stav mi absolutně nedovolil jakkoli pracovat a museli jsme omezit počet objednávek od zákazníků. Z E.ON Zajištění jsem obdržel cca 40.000 Kč, tedy alespoň částečně jsem mohl vyplnit pokles v příjmech.


Dalibor Sedláček
Třeboň