Vaše domácnost
bez starostí

Služba E.ON Domov nabízí všestrannou pomoc pro vaši domácnost
Pomůžeme vám s porouchaným spotřebičem
i s nefunkčním kotlem a taky zajistíme a zaplatíme náhradní díly.
Sami nezůstanete ani na havárie na technickém vybavení
nebo na zabouchnuté dveře.

Co znamená úhrada časové ceny spotřebiče?

V případě, že zasahující technik potvrdí, že je domácí spotřebič následkem poruchy neopravitelný, případně není ekonomické opravu provádět (náklady na opravu převyšují jeho časovou cenu), obdrží zákazník od asistenční centrály finanční plnění ve výši časové hodnoty domácího spotřebiče max. však do výše 10.000 Kč včetně DPH.

Časová cena  odpovídá rozdílu mezi pořizovací cenou nového spotřebiče v době jeho zakoupení, kterou zákazník prokáže dokladem o zaplacení a částkou, odpovídající stupni opotřebení, která je stanovená jako 0,5% ceny nového spotřebiče za každý měsíc jeho používání.

Příklad výpočtu časové ceny spotřebiče:

Pořizovací cena spotřebiče + DPH          13 000 Kč

Délka používání spotřebiče                       60 měsíců (tj 5 let)

Výpočet:       13 000 Kč – (13 000 Kč * 0,5% * 60 měsíců)

Časová cena spotřebiče = 9 100 Kč 

Příběhy ze života

Porouchaná pračka

"Mrkající pračka - naši letité a spolehlivé pomocnici se po zapnutí rozblikal display a nebylo možné využívat odložený start. Záhy po nahlášení události se ozval servis a v úterý dojel. Vymontoval elektroniku a v pátek ji dovezl zpět, namontoval a holka šlape jak má. A nestálo mě to ani korunu. Díky všem."


Zuzana L.
Brno

Pozáruční oprava plynového kotle

"Plynový turbo kotel, který je starý 8 roků nám v pátek začal zlobit. Topil podle toho jak se mu chtělo. :-) V neděli už se mu nechtělo skoro vůbec! V pondělí v 7.30 jsem volal na E.ON asistenční linku a během 5 minut nahlásil, že kotel zlobí. Žádné složitosti s popisováním. Za 30 minut! volal konkrétní opravář a dohodli jsme se na termínu opravy. Ne za týden, 14 dní, ale v ten samý den! Ve 12.00 pan opravář přijel a ve 12.30 byl kotel opravený. Byl vadný manostat. Takže - zkušenost více než kladná, protože vše proběhlo bez starostí, shánění nejlevnějšího, ale šikovného opraváře, prostě dva telefonáty a kotel je opravený a funguje zase jak má. To vše zdarma (tedy za cenu pojistného). Za mě rozhodně tuto službu doporučuji!"


Jiří R.
Zelená Hora
Zavřít

Usnadněte si život s aplikací Energie24

Vyřiďte své požadavky ihned z Vašeho mobilu.
Zavřít

Usnadněte si život s aplikací Energie24

Vyřiďte své požadavky ihned z Vašeho mobilu.