Vaše domácnost
bez starostí

Služba E.ON Domov nabízí všestrannou pomoc pro vaši domácnost
Pomůžeme vám s porouchaným spotřebičem
i s nefunkčním kotlem a taky zajistíme a zaplatíme náhradní díly.
Sami nezůstanete ani na havárie na technickém vybavení
nebo na zabouchnuté dveře.

Sjednat přes Můj E.ON účet Sjednat na webu

Co je to havárie?

Havárie v domácnosti je náhodná a nepředvídatelná porucha technického zařízení, kvůli které nemůže vaše domácnost fungovat tak, jak jste zvyklí. Jde o taková zařízení, která se starají o přívod, akumulaci nebo odvod energií. Za havárie považujeme úniky plynů a kapalin, které mohou poškodit bydlení a jeho stavební součásti, případně by mohly způsobit újmu na zdraví.

Havárie rozlišujeme na urgentní a na ty, s jejichž řešením můžeme chvíli počkat.  O jaký typ havárie se jedná, posuzujete hlavně vy a taky operátor na lince, který celou situaci ověřuje.  

Urgentní havárie můžou způsobovat další škody na majetku. Jde třeba o případy, kdy voda teče mimo odtok vany, umyvadla nebo toalety, uniká plyn, jiskří zásuvka, je ucpaný odpad v celé domácnosti nebo jste si zabouchli dveře a nemůžete se dostat do bytu nebo domu. Pokud vám třeba v jedné místnosti nesvítí světlo, nefunguje elektrická zásuvka (ale ani nejiskří), neteče teplá voda nebo protéká toaleta, jedná se nejspíš o druhý typ havárie, která nevyžaduje bezodkladné řešení.

 

Příběhy ze života

Porouchaná pračka

"Mrkající pračka - naši letité a spolehlivé pomocnici se po zapnutí rozblikal display a nebylo možné využívat odložený start. Záhy po nahlášení události se ozval servis a v úterý dojel. Vymontoval elektroniku a v pátek ji dovezl zpět, namontoval a holka šlape jak má. A nestálo mě to ani korunu. Díky všem."


Zuzana L.
Brno

Pozáruční oprava plynového kotle

"Plynový turbo kotel, který je starý 8 roků nám v pátek začal zlobit. Topil podle toho jak se mu chtělo. :-) V neděli už se mu nechtělo skoro vůbec! V pondělí v 7.30 jsem volal na E.ON asistenční linku a během 5 minut nahlásil, že kotel zlobí. Žádné složitosti s popisováním. Za 30 minut! volal konkrétní opravář a dohodli jsme se na termínu opravy. Ne za týden, 14 dní, ale v ten samý den! Ve 12.00 pan opravář přijel a ve 12.30 byl kotel opravený. Byl vadný manostat. Takže - zkušenost více než kladná, protože vše proběhlo bez starostí, shánění nejlevnějšího, ale šikovného opraváře, prostě dva telefonáty a kotel je opravený a funguje zase jak má. To vše zdarma (tedy za cenu pojistného). Za mě rozhodně tuto službu doporučuji!"


Jiří R.
Zelená Hora

Sjednejte si E.ON Domov již dnes!

Zavolejte nám

Pokud máte zájem o sjednání služby, volejte

800 77 33 22

Naši pracovníci s vámi domluví všechny podrobnosti.

Napište nám

Můžete nás kontaktovat na následující e-mailové adrese:

eondomov@eon.cz

Ozveme se vám nejpozději do 5 pracovních dní.

Zavřít

Usnadněte si život s aplikací Energie24

Vyřiďte své požadavky ihned z Vašeho mobilu.
Zavřít

Usnadněte si život s aplikací Energie24

Vyřiďte své požadavky ihned z Vašeho mobilu.