Vaše domácnost
bez starostí

Služba E.ON Domov nabízí všestrannou pomoc pro vaši domácnost
Pomůžeme vám s porouchaným spotřebičem
i s nefunkčním kotlem a taky zajistíme a zaplatíme náhradní díly.
Sami nezůstanete ani na havárie na technickém vybavení
nebo na zabouchnuté dveře.

Výhody služby

O co se služba E.ON Domov postará?

Informace jsou určeny pouze pro zákazníky, kteří již službu mají. 

Za 80 Kč měsíčně Vám budeme pomáhat se vším, co se doma může rozbít. Zajistíme Vám pozáruční opravy kotlů a domácích spotřebičů, včetně úhrady jejich náhradních dílů a v případě domácí havárie k Vám pošleme instalatéra, sklenáře, pokrývače, elektrikáře, plynaře nebo zámečníka. Výjezd vždy hradíme my, stejně jako práci nebo použitý materiál až do výše plnění. 

Chcete si objednat služby technika? Zavolejte nám na číslo 800 77 33 44 a zjistěte, jak je to jednoduché. 

Výhody služby

Když je v ohrožení vaše domácnost i bezpečí

Doma se musíte cítit v bezpečí, ať se děje, co se děje. Stejně tak potřebujete dveře zamknout, když z domova odcházíte. Náš zákazník Jan zavolal na naši asistenční linku s tím, že jeho dveře nejdou zamknout ani z jedné strany. Navíc šlo o složitější systém na bezpečnostních dveřích, a situace si proto žádala pomoc odborníka. Ten, kterého jsme k Janovi hned poslali, vymontoval zámek, opravil ho a vrátil ho zpátky do dveří. Všechno bylo zase v pořádku a Jan za opravu neplatil ani korunu.

Trouba, která pekla jen z jedné strany

Domácí spotřebiče umí někdy pěkně potrápit. Před Vánocemi se naše zákaznice Ludmila chystala péct cukroví, jenže zjistila, že trouba najednou peče jen z jedné strany. Obratem jsme k ní poslali opraváře, který u trouby vyměnil topné těleso a těsnění. Ludmila měla nakonec radost nejen z toho, že se pečení zdrželo jen o pár dní, ale také z toho, že za opravu vůbec nic neplatila. Všechno jsme uhradili v rámci služby E.ON Domov.

Bez tepla nemůžete zůstat dlouho

Když v domácnosti přestane zničehonic být teplo, hledáte důvod. A když zjistíte, že vám na počátku topné sezóny odešel jediný zdroj tepla, je jasné, že máte skutečný problém. Přesně to se stalo naší zákaznici Mileně a my jsme k ní poslali technika. Zjistil, že je zanesený výměník a pojistka v kotli, odstavila zařízení z provozu. Ještě ten večer se mu podařilo výměník vyčistit a kotel zprovoznit. Na to, jak dlouho by Milena čekala na jiného odborníka, nechtěla ani pomyslet.

S čím Vám pomůžeme

Tyto podmínky platí od 1.9.2019

 

Havárie a poruchy v domácnosti Plnění Výjezd
 • Instalatér, elektrikář, plynař, topenář, sklenář,
  zámečník, pokrývač

 • Drobný materiál zdarma (šroubky, 
  spojovací materiál apod.)

 • Opravář nonstop k dispozici

až 5 000 Kč až 2 výjezdy
k jedné poruše
/až 3 hodiny práce
na jeden výjezd
Pozáruční opravy domácích spotřebičů    
 • Oprava spotřebiče mladšího 7 let

 • Úhrada celých náhradních dílů

až 5 000 Kč až 2 výjezdy
k jedné poruše
/až 3 hodiny práce
na jeden výjezd
Pozáruční opravy kotlů a jiných zdrojů tepla    
 • Oprava zdroje tepla mladšího 7 let

 • Úhrada celých náhradních dílů

 • Opravy např. i ovládacích prvků

až 5 000 Kč až 2 výjezdy
k jedné poruše
/až 3 hodiny práce
na jeden výjezd

Příběhy ze života

Porouchaná pračka

"Mrkající pračka - naši letité a spolehlivé pomocnici se po zapnutí rozblikal display a nebylo možné využívat odložený start. Záhy po nahlášení události se ozval servis a v úterý dojel. Vymontoval elektroniku a v pátek ji dovezl zpět, namontoval a holka šlape jak má. A nestálo mě to ani korunu. Díky všem."


Zuzana L.
Brno

Pozáruční oprava plynového kotle

"Plynový turbo kotel, který je starý 6 roků nám v pátek začal zlobit. Topil podle toho jak se mu chtělo. :-) V neděli už se mu nechtělo skoro vůbec! V pondělí v 7.30 jsem volal na E.ON asistenční linku a během 5 minut nahlásil, že kotel zlobí. Žádné složitosti s popisováním. Za 30 minut! volal konkrétní opravář a dohodli jsme se na termínu opravy. Ne za týden, 14 dní, ale v ten samý den! Ve 12.00 pan opravář přijel a ve 12.30 byl kotel opravený. Byl vadný manostat. Takže - zkušenost více než kladná, protože vše proběhlo bez starostí, shánění nejlevnějšího, ale šikovného opraváře, prostě dva telefonáty a kotel je opravený a funguje zase jak má. To vše zdarma (tedy za cenu pojistného). Za mě rozhodně tuto službu doporučuji!"


Jan R.
Zelená Hora