Váš partner nejen přes opravy

Servis+ pomáhá podnikatelům, když mají potíže
 

Sjednat přes Můj E.ON účet Sjednat na webu
Informace o službě

O co se E.ON Servis+ postará?

Za 50 Kč měsíčně vám pomůžeme v krizových situacích, které mohou tu a tam postihnout každého. Zajistíme vám právní servis, pomoc při živelní události nebo opraváře pro případ náhlé technické havárie ve vaší provozovně.

 

Informace o službě

Rozbitá výloha/okno

Rozbitá výloha/okno

Rozbít výlohu je snazší než ji dát zase do pořádku. S naší asistenční službou E.ON Servis+ to ale neplatí. Stačí jediný telefonát a o nové sklo i dočasné hlídaní provozovny máte postaráno.

Ochrana majetku

Ochrana majetku

Když vám vichřice vezme plot, zloději mají do vašeho areálu vstup volný. Ale E.ON Servis+ vám pomůže i v takové situaci. Dáte přednost partě spolehlivých hlídačů, nebo elektrickému bezpečnostnímu systému? Je to jen na vás, my umíme obstarat obojí a hned.

Právní služby

Právní služby

Čas od času narazíte na někoho, kdo si právo vykládá po svém. Právník po vašem boku by všechno rychle uvedl na pravou míru, jenže kde ho vzít? V E.ON Servis+! Ať už potřebujete krátkou telefonickou konzultaci nebo detailnější rozbor, náš právní asistent vám je vždy k dispozici.

 

Opravy všeho druhu

Opravy všeho druhu

Instalatér, sklenář, topenář, elektrikář, plynař, zámečník. Opravy to je naše parketa.

S čím vám pomůžeme

Právní servis Limit plnění                                  
Telefonická právní konzultace Až 60 min.
Právní asistence Až do výše 20 000 Kč
Pomoc při živelní události Limit plnění
Vyhledání náhradních prostor Zdarma
Pomoc se stěhováním a uskladněním mobiliáře Až do výše 20 000 Kč
Ostraha provozovny či skladu Až na 48 hodin
Přesměrování vaší telefonní linky a vyzvedávání hovorů 7 dní
Poruchy a havárie Limit plnění
Obstaráme pro vás instalatéra, sklenáře, topenáře, elektrikáře, plynaře nebo zámečníka Do 5 000 Kč
Opraváře k vám pošleme, když to budete potřebovat Bez omezení
Výjezd Zdarma

Příběhy ze života

Pomoc při živelní události

Pan Starý je majitel středně velké truhlářské společnosti. Jednoho dne pan Starý našel v truhlárně rozbitou okenní tabuli. Po zběžné kontrole provozovny nedohledal žádnou jinou škodu či odcizený předmět. Hned poté volal pan Starý sklářství, které zhotovovali speciální skla do oken objektu. Vzhledem k tomu, že se jednalo o speciální okenní výplň, bylo možné zasklít příslušné okno až za dva dni.
Pan Starý si vzpomněl, že má sjednaný nový E.ON Servis+ pro svou provozovnu. Kontaktoval linku E.ON Servis+ a nahlásil vzniklou událost. Koordinátor asistenční služby klientovi nabídl možnosti ostrahy objektu. V danou chvíli bylo možné zajistit ostrahu několika způsoby. Dle uvážení pana Starého bylo možné zajistit fyzickou ostrahu objektu, psovoda či důkladný elektronický systém. Pan Starý si tedy zvolil zajištění ostrahy v podobě psovoda.


Ivan Starý
Vlašské Meziříčí

Práce byla odvedena velmi dobře

Pan Silný kontaktoval linku E.ON Servis+, aby se poradil ohledně škody, která mu vznikla při vytopení kanceláře. Jelikož nesouhlasil s výši škody, kterou pojišťovna viníkovi vyčíslila, doporučili jsme mu, aby se obrátil na odborného znalce. Přizvaný znalec vypracoval posudek a pan Silný se mohl obrátit na pojišťovnu s žádostí o došetření dané pojistné události. Pojišťovna nakonec přistoupila i k úhradě nákladů spojených s odstraněním plísní. Asistenční centrála se postarala o náklady za specializovaného znalce za vyhotovení posudku. Panu Silnému také zorganizovala vhodnou společnost, která mu pomohla zbavit se plísní a uvést kanceláře opět do bezzávadného provozu.


Tomáš Silný
Tábor

Sjednejte si E.ON Servis+!

Zavolejte nám

Pro hlášení pojistných událostí a informace o nároku na pojistní plnění volejte

800 77 33 44

Naši pracovníci s vámi domluví všechny podrobnosti.

Napište nám

Můžete nás kontaktovat na následující e-mailové adrese:

eonservis@eon.cz

Ozveme se vám nejpozději do 5 pracovních dní.