Vaše zdraví nám
leží na srdci

Dopřejte si jistotu, že o vás a vaši rodinu
bude vždycky dobře postaráno.

Vím, že budu do nemocnice nastupovat a zajistil jsem si nadstandard. Jak mám nyní postupovat?

Zavolejte na bezplatnou linku 800 77 33 44 (volba 2 a 1) a oznamte nám, jestli se chystáte využít nadstandardní ubytování, právě ho využíváte, nebo jste ho už využili.

Nadstandard při hospitalizaci hradíme už od první noci strávené v nemocnici. K vyřízení žádosti budete potřebovat tyto dokumenty: formulář s žádostí o úhradu nákladů, propouštěcí lékařskou zprávu, lékařskou zprávu s uvedením, kdy bylo o hospitalizaci rozhodnuto, kopii dokladů k provedení zpětné úhrady.

V případě, že ve zdravotnickém zařízení budete muset strávit víc než 9 nocí, proplatíme vám jednorázově 5 000 Kč. Pokud zdravotnické zařízení nadstandardní pokoje nenabízí, nebo jsou obsazené, zaplatíme vám kompenzaci až 1 000 Kč za noc, a to celkem do výše 10 000 Kč. Pouze nám to oznamte a my vám pošleme formulář, který si necháte potvrdit.

Nevíte jistě, jestli máte na proplacení nadstandardu nárok? Zavolejte nám ještě před hospitalizací a my vám to do 24 hodin potvrdíme.

Příběhy ze života

Vše bylo podle mých představ

Díky službě E.ON Zdraví byla má nedávná zkušenost se zánětem slepého střeva příjemnější. S mým zdravotním stavem mi pomohli lékaři, ale díky této službě jsem si alespoň pobyt v nemocnici zpříjemnila v nadstandardním pokoji a jako kompenzaci za hospitalizaci jsem navíc obdržela 5 000 Kč.


Paní Simona
Brno

Oceňuji nonstop lékaře na telefonu

Byli jsme na návštěvě u známých a dcera se po hře s kočkou najednou celá osypala. Zavolal jsem lékaře na telefonu a ten mi dle popsaných příznaků potvrdil možnou alergii a doporučil běžně dostupné léky a následné vyšetření.


Pan Marek
Jihlava

Sjednejte si E.ON Zdraví již dnes!

Zavolejte nám

Pokud máte zájem o sjednání služby, volejte

800 77 33 22

Naši pracovníci s vámi domluví všechny podrobnosti.

Napište nám

Můžete nás kontaktovat na následující e-mailové adrese:

eonzdravi@eon.cz

Ozveme se vám nejpozději do 5 pracovních dní.