Lidské ucho je citlivý orgán, pečlivě vyladěný tisíci let evoluce. Ta ovšem ještě nestihla zareagovat na to, že posledních pár set let trávíme většinu času v uzavřených prostorech. Náš sluch ve špatně řešených místnostech trpí, můžeme se cítit unavení nebo dokonce trpět bolestmi hlavy.

Akusticky nepříjemné prostředí bývá nejčastěji tam, kde jsou holé stěny a málo měkkého nábytku, který by pohlcoval hluk a šum – ve školních třídách, na úřadech, v lékařských zařízeních.Aby se dětem ve školách dobře učilo a pacienti si v ordinacích či nemocnicích mohli řádně odpočinout, je potřeba vytvořit jim správné podmínky, a to i akustické. A my vám s tím rádi pomůžeme. 

Navrhneme vám různá řešení s ohledem na podobu i využití jednotlivých prostor, na vaše požadavky a samozřejmě i na vaše finanční možnosti. Odhlučnění navíc nijak nezatíží přírodu, do posledního dílku je vyrobené z trvale udržitelných a plně obnovitelných přírodních zdrojů. 

Postaráme se, aby se ve vaší škole učitelům dobře mluvilo a žáci je bez potíží slyšeli.

  • Připravíme vám řešení na míru, pro třídy, tělocvičny, sborovny, kanceláře i chodby.
  • Nabízíme kompletní servis, od úvodní studie přes návrhy řešení až po realizaci.
  • Provedeme odbornou instalaci tam, kde je to potřeba, u jednodušších prvků můžete ušetřit a svěřit jejich umístění školníkovi nebo správci budovy.
  • Splňujeme všechny platné státní normy a většinou jsme na sebe ještě mnohem přísnější.

Všechny podrobnosti o odhlučnění ve školách se dozvíte z našeho letáku.

 

Máte zájem o službu? Kontaktujte nás!