Služby pro veřejnou správu

Vnitřní osvětlení

Modernizace vnitřního osvětlení má dvojnásobný smysl – ušetří peníze za elektřinu a zároveň pomůže, aby se všichni cítili v interiéru lépe. 

Při návrzích osvětlení jsme velice pečliví. Bereme v potaz přirozené denní světlo, co se v kterých místnostech děje, kdy a jak často prostory využíváte a spoustu dalších věcí. Navíc u nás nikdy nekupujete zajíce v pytli a za naším řešením si stojíme – rádi vám svítidla na zkoušku nainstalujeme, abyste si na ně mohli sami „posvítit“.

 

 

Světlo má zásadní vliv na to, jak se během dne cítíme. Pokud trávíme většinu dne v interiéru, ospalost a neschopnost udržet pozornost jsou často způsobené právě nevhodným osvětlením.

Vnitřní světlo

Světlo je důležitou součástí pracovního prostředí a má podstatný vliv na výkonnost a kvalitu práce vašich zaměstnanců. Bez optimálních světelných poměrů jsou totiž úspěšné pracovní procesy nemyslitelné. V mnoha kancelářích, skladech a výrobních halách dochází ke zbytečnému plýtvání elektrickou energií tím, že světla svítí stále stejně bez ohledu na intenzitu denního světla, respektive na přítomnost pracovníků. Navíc jsou světla neúsporná, zastaralá a nemoderní. Pro všechny tyto případy máme efektivní řešení.

Reference

Úsporný osvětlovací systém pro Nemocnici Vimperk. Video ke zhlédnutí zde.

Navrhujeme moderní a úsporné systémy osvětlení, které zaručují, že ve škole budou děti namáhat hlavu, a ne oči.

Světlo do škol

  • Upravujeme intenzitu osvětlení podle denního světla.
  • Dodržujeme všechny platné státní normy osvětlení a podání barev.
  • Svítidla vám můžeme na zkoušku nainstalovat zdarma.
  • Doporučíme vám to nejlepší řešení přímo pro vaši školu a váš účet za elektřinu rozhodně výrazně klesne.

Úsporné osvětlení anebo jde to u bez brýlí, čtěte více Osvětlení do škol

Ukázky řešení v praxi