Vnitřní osvětlení

Modernizace vnitřního osvětlení má dvojnásobný smysl – ušetří peníze za elektřinu a zároveň pomůže, aby se všichni cítili v interiéru lépe.

Při návrzích osvětlení jsme velice pečliví. Bereme v potaz přirozené denní světlo, co se v kterých místnostech děje, kdy a jak často prostory využíváte a spoustu dalších věcí. Navíc u nás nikdy nekupujete zajíce v pytli a za naším řešením si stojíme – rádi vám svítidla na zkoušku nainstalujeme, abyste si na ně mohli sami „posvítit“.

 

Světlo má zásadní vliv na to, jak se během dne cítíme. Pokud trávíme většinu dne v interiéru, ospalost a neschopnost udržet pozornost jsou často způsobené právě nevhodným osvětlením.

Vnitřní světlo

Světlo je důležitou součástí pracovního prostředí a má podstatný vliv na výkonnost a kvalitu práce vašich zaměstnanců. Bez optimálních světelných poměrů jsou totiž úspěšné pracovní procesy nemyslitelné. V mnoha kancelářích, skladech a výrobních halách dochází ke zbytečnému plýtvání elektrickou energií tím, že světla svítí stále stejně bez ohledu na intenzitu denního světla, respektive na přítomnost pracovníků. Navíc jsou světla neúsporná, zastaralá a nemoderní. Pro všechny tyto případy máme efektivní řešení.

Reference

Úsporný osvětlovací systém pro Nemocnici Vimperk. Video ke zhlédnutí zde.

Ukázky řešení v praxi

Vnitřní osvětlení-ZŠ Miroslav

Pro více informací nás kontaktujte!

Zavolejte nám

Morava Jaromír Uhde 737 241 807
Čechy Karel Říha 733 670 549

Naši pracovníci s vámi domluví všechny podrobnosti.

Zavoláme vám zpět

Máte-li zájem o sjednání služby, zanechte nám na sebe kontakt

Berete na vědomí, že Vaše údaje uvedené v tomto formuláři budeme v nezbytném rozsahu zpracovávat za účely uvedenými na webové stránce www.eon.cz v sekci Ochrana osobních údajů. Zde najdete také veškeré další informace ohledně zpracování osobních údajů.

Napište nám

Můžete nás kontaktovat na následující e-mailové adrese:

Morava jaromir.uhde@eon.cz Čechy karel.riha@eon.cz

Ozveme se vám nejpozději do 5 pracovních dní.