Tarif Komplet elektřina pro podnikatele, to je výhodná cena elektřiny a roční příspěvek na služby elektrikáře.

Moje cena pod kontrolou

Odteď hlídáme cenu elektřiny za vás

Pokud hledáte jistotu výhodné ceny, pak jste tu správně. Pohlídáme za vás, že vaše cena bude nižší, než průměr na českém trhu.

Tento tarif již nenabízíme

Spočítat jiný tarif

Jaký tarif vám můžeme nabídnout

Dokumenty

Chceme, abyste vždycky měli jasno v tom, co podepisujete. 

Co vás často zajímá

Tento tarif patří k našim nejvýhodnějším. Kolik s ním zaplatíte, závisí na vaší spotřebě a na distribuční sazbě. Můžete si to spočítat sami v naší kalkulačce. Nebo nám napište na info@eon.cz a my se na to podíváme.

Ano, všechny naše tarify si u nás můžete pořídit pohodlně z pohodlí domova. Stačí, když vyplníte online formulář, smlouvu vám připravíme a zašleme e-mailem k digitálnímu podpisu.

Jedenkrát ročně spočítáme průměr z ceníků 10 největších dodavatelů na trhu. Největší dodavatele vybíráme dle počtu jejich odběrných míst a průměrujeme jednotlivé ceníky, které tito dodavatelé aktivně nabízejí zákazníkům kategorie na svých webových stránkách. Do výpočtu zahrnujeme pouze ceníky s pevnou cenou, které jsou v danou dobu běžně dostupné, a provádíme jej samostatně pro jednotlivé distribuční sazby, danou kategorii zákazníka  a zároveň samostatně pouze pro distribuční území EG.D, a.s., ČEZ Distribuce, a. s. a PREdistribuce, a.s. Tato garance se vztahuje pouze pro zákazníky kategorie domácnost a podnikatelé.