Energetic.ON

a159277:a945743:a116239:a577257:969777.jpg

Energetic.ON

Pro všechny studenty technických vysokých škol se zaměřením na energetiku, kteří mají zájem rozšířit si své odborné znalosti o praxi, pořádáme Energetic.ON.

Energetic.ON #3

Co Energetic.ON vlastně je?

Energetic.ON je koncept setkávání se studenty technických vysokých škol, který se těší velkému zájmu. Loni v říjnu jsme proto uspořádali již třetí setkání, tentokrát na téma Elektromobilita, které si vyžádali přímo studenti.

 

Již podruhé se celého dne ujali kolegové z obchodní části naší společnosti - z E.ON Energie, a.s. Touto cestou bychom chtěli poděkovat kolegovi Mojmíru Chytilovi z oddělení Mobility Services, který dopoledne strávil představením tématu, projektů, ale i problémů, se kterými se s kolegy potýkají. Odpoledne pracovali studenti po skupinkách, aby se společně zamysleli nad budoucností e-mobility. Na konci dne si tak kolega Mojmír odnesl pár zajímavých nápadů právě od studentů, kteří ocenili otevřený přístup našeho kolegy a možnost zpracovat reálný úkol, na který jim následně řekl svůj názor člověk z praxe. 

 

Další Energetic.ON s pořadovým číslem #4 jsme přesunuli z důvodu opatřeních spojených s koronavirem Covid-19 na neurčito. Sleduj naše kariérní stránky a facebookový profil E.ON Kariéra nebo instagramový profil E.ON Kariéra, ať ti nic neunikne.