Entry+

a116409:a662035:a116239:a577257:969255.jpg

Entry+

Hledáme technické talenty. Přihlas se do programu pro absolventy technických vysokých škol Entry+ a získej jedinečnou pracovní zkušenost.

Entry+

Jsi v posledním semestru a zatím nevíš, jakým směrem se v energetice vydat? Nabízíme ti příležitost přihlásit se do absolventského programu Entry+, díky kterému máš možnost vyzkoušet si práci hned na několika pozicích a najít místo, které ti opravdu sedne. Program Entry+ je šancí pro všechny elektrotechniky tělem i duší, kteří chtějí  zahájit kariéru ve společnosti E.ON a nebojí se práce v kanceláři ani v terénu.

Entry+ je roční rozvojový program pro motivované absolventy technických oborů VŠ se zájmem o práci v energetice. V rámci programu tě čekají různé pracovní stáže v technicky zaměřených útvarech v rámci skupiny E.ON v České republice.

Během celého programu ti nabízíme atraktivní mzdu a pestrou škálu firemních benefitů, včetně 13. platu a týdne dovolené navíc.

Koho hledáme?

  • Studenty končících ročníků navazujícího studia elektrotechnického oboru VŠ (absolventy max. 2 roky po ukončení studia)

 

Požadavky

  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Inovativní myšlení
  • Komunikativní, samostatná a zodpovědná osobnost
  • Flexibilita a mobilita v rámci ČR
  • Ochota pracovat v kanceláři i v terénu

 

Jak se přihlásit?

Přihlašování do Entry + již bylo pro letošní rok uzavřeno. Sleduj dál naše kariérní stránky, ať ti nic neuteče.

Aktuální informace se dočteš také na našem facebookovém profilu E.ON Kariéra.

 

 

Účastníci programu Entry+ a jejich zkušenosti

Tomáš Doseděl
Petr Honsa
Ondřej Plojhar
Martin Kurfiřt