Letní energetická
akademie

a116357:a723319:a116239:a577257:lea.jpg

Letní energetická
akademie

Chceš poznat, jak funguje energetická společnost a seznámit se s odborníky z praxe? Poznat jednotlivé oblasti distribuce a její provozy? Doplň si s námi studium praktickými poznatky.

 Letní energetická akademie

Letní energetická akademie (LEA) je pomyslnou třešničkou na dortu mezi studentskými akcemi, které pořádáme. Každoročně se těší velkému zájmu studentů a ani v letošním roce tomu nebylo jinak. Celkem se jí zúčastnilo 14 studentů z našich partnerských vysokých škol (ČVUT, VUT, ZČU). 

Celá akce se konala od 6. do 10. srpna v Českých Budějovicích a v Brně. Program byl nabitý přednáškami a exkurzemi z různých oblastí, kterým se ve společnosti E.ON věnujeme. Studenti tento koncept velice ocenili. Nejvíce je zaujala jízda elektromobilem a diskuse s manažery. A jak celou akci shrnuli právě její účastnící?

„Celou akci hodnotím velmi pozitivně. Nenudil jsem se, mnoho se dozvěděl a ocenil jsem i volnočasový program. LEA překonala všechna má očekávání!“

„Celkově se mi líbily přednášky, protože se týkaly aktuálních témat. Také je dobré, že jsou interaktivní a můžeme se zapojit do diskuse.“

„Líbí se mi, že celá akce je v přátelském duchu a že s námi jednáte jako se sobě rovnými.“

Děkujeme a budeme se těšit na další ročník!

 

Sleduj dál naše kariérní stránky, ať ti nic neuteče.

Aktuální informace se dočteš také na našem facebookovém profilu E.ON Kariéra.

Fotky z předchozích ročníků