Letní energetická
akademie

a116357:a946123:a116239:a577257:lea.jpg

Letní energetická
akademie

Chcete poznat, jak funguje energetická společnost a seznámit se s odborníky z praxe? Poznat jednotlivé oblasti distribuce a její provozy? Doplňte si s námi studium praktickými poznatky.

Letní energetická akademie

Letní energetická akademie (LEA) je pomyslnou třešničkou na dortu mezi studentskými akcemi, které pořádáme. Čeká na tebe týdenní nabitý program, během kterého tě seznámíme s činností jednotlivých útvarů společnosti. Jedná se o ideální příležitost, díky které si můžeš nezávazně omrknout naši firemní kulturu a získat cenné kontakty.  

Seznámíš se nejen s našimi kolegy, ale i s dalšími studenty z tvého oboru. Teoretické informace ze školy si propojíš s praktickým využitím. Seznámíme tě s aktuálními trendy v oboru, navštívíš různá technická zařízení a zajímavá místa. Můžeš se těšit na návštěvu vodní elektrárny, rozvodny, dispečinku, na velkokapacitní baterii, ale i na projížďku elektromobilem. 

Věříme, že je důležité poznat se i mimo pracovní prostředí, proto se s tebou sejdeme i po oficiální části programu a můžeme tak mimo jiné probrat společnou spolupráci již při tvém studiu.  

 

Další ročník Letní energetické akademie proběhne v termínu od 26. 7. do 30.  7.  2021. Půlku týdne strávíme v Českých Budějovicích a druhou půlku v Brně (strava, ubytování a doprava mezi Brnem a ČB bude zajištěna).

Požadavky na účastníky

  • Studuješ min. 2. ročník VŠ se zaměřením na elektrotechniku. 

  • Energetika je tvojí vášní.

  • Máš chuť strávit týden s kolegy ze skupiny E.ON a naučit se nové věci.

Nabízíme

  • Možnost navštívit zajímavá místa a vyslechnout si přednášky na aktuální témata.

  • Setkání s managementem společnosti.

  • Ubytování, stravování i volnočasové aktivity na naše náklady.

  • Pokud tě to s námi bude bavit, rádi se s tebou budeme potkávat dál.

 

 

 

Jak se přihlásit?

Přihlásit se můžeš zde.

Sleduj naše kariérní stránky, facebookový profil E.ON Kariéra nebo instagramový profil E.ON Kariéra, ať ti nic neunikne.

Fotky z předchozích ročníků