Sales Academy

a116461:a806653:a116239:a577257:DSC-6009.JPG

Sales Academy

V rámci Sales Academy Vás během dvou dnů seznámíme s aktuálními obchodními tématy. Akce je vhodná jak pro studenty ekonomiky tak techniky.

Sales Academy - Elektromobilita & Solution sales je za námi!

Letos jsme již počtvrté uspořádali dvoudenní akci Sales Academy v sídle E.ON v Českých Budějovicích.

 

Oproti předchozím ročníkům jsme se rozhodli pojmout koncepci trochu jinak. Na každý den byl připraven program na jedno téma, díky čemuž mohli studenti danou problematiku poznat více do hloubky. Cílem akce bylo představit společnost studentům ekonomických a technických oborů, navázat s nimi kontakt a popovídat si o jejich budoucím uplatnění v naší společnosti.

Studenti měli možnost seznámit se s tím, jak funguje naše společnost a poznat největší trendy, které aktuálně řešíme. První den byl zaměřen na Elektromobilitu, kde se studenti mohli dozvědět více o její budoucnosti, prohlédnout si náš vozový park a dokonce se i projet naší Teslou a dalšími elektromobily. Druhý den byl zaměřen na téma Solution Sales, v rámci kterého se studenti dozvěděli více o našich nejnovějších projektech, měli možnost poznat, jak takový projekt vzniká a na vlastní kůži si mohli vyzkoušet, jak je složité nový produkt, v našem případě se jednalo o fotovoltaiku s virtuální baterií, prodat reálným zákazníkům. 

Patronkou celé Sales Academy se stala Hana Kořínková, se kterou měli možnost si studenti popovídat o tom, jaké to je být jedinou ženou mezi muži v první řídící úrovni tak velké společnosti, jaká byla její cesta k této pozici, ale i o tom, jak při svém pracovním vytížení dokáže relaxovat a užít si svůj volný čas.

Studenti zhodnotili celou akci velmi pozitivně, do hodnocení uvedli, že jejich očekávání byla předčena. Jsme rádi, že se Sales Academy vydařila a budeme se těšit na další ročník!

 

Pro aktuální informace sledujte náš facebookový profil E.ON Kariéra.