Pošlete svou energii dál

Doporučte nás svým blízkým či známým a získejte odměnu
Doporučit nyní

Doporučte nás svým blízkým

Jste s našimi službami spokojeni? Pokud ano, byli bychom rádi, kdybyste nás doporučili svým blízkým nebo známým. Za každou smlouvu, kterou uzavřeme na základě vašeho doporučení, vám dáme odměnu 1 500 – 5 000 Kč. To je příjemná nabídka, ne?

Stačí vyplnit online formulář a o zbytek se postaráme my. Vašemu známému či příbuznému zavoláme, vybereme s ním nejvhodnější produkt elektřiny, plynu nebo solární systém s Virtuální baterií a pošleme mu smlouvu k podpisu. Jakmile bude smlouva podepsaná, odměna je vaše.

Jak doporučit?

  1. Vyplňte online formulář na této stránce
  2. Zaškrtněte povinná pole
  3. Odešlete formulář tlačítkem „Odeslat“

Pokud vám nevyhovuje online doporučení,
můžete nám doporučení zaslat také poštou.

Soutěžte s námi

Doporučte nás a vyhrajte! Ze všech úspěšných doporučení, která jsme už jednou odměnili podle pravidel programu „Pošlete svou energii dál“, vylosujeme tři za elektřinu a plyn a tři za solární systém… a odměníme je znovu.

Soutěž probíhá od 20.6.2018 do 30.9.2018

1. cena 10 000 Kč
2. cena 7 500 Kč
3. cena 5 000 Kč

Soutěž

Formulář

Vaše údaje

  • Poslat online
  • Poslat poštou

Doporučitel bere na vědomí, že společnost E. ON Energie, a.s., IČ: 260 78 201 bude zpracovávat jeho identifikační a kontaktní údaje pro účely přípravy, uzavření a plnění smlouvy, ochrany právních nároků a provozních potřeb.

Odesláním tohoto formuláře se Doporučitel zavazuje informovat Doporučovaného o zpracování jeho identifikačních a kontaktních údajů společností E. ON Energie, a.s., a to pro účely přípravy, uzavření a plnění smlouvy, když v těchto případech jde o zpracování nezbytné pro plnění smlouvy.

Více informací o zpracování osobních údajů, zejména o právech subjektů údajů jsou dostupné na www.eon.cz v sekci Ochrana osobních údajů.

E.ON Česká republika, s.r.o.
Active Call, Cejl 42/44
659 44 Brno

Údaje o doporučovaném

Máte otázky? Ozvěte se nám

Kontakt
mgm@eon.cz +420 800 77 33 22 (pracovní dny 7:00 - 20:00)