Nový zákaznický portál Energie24 je přehlednější a uživatelsky příjemnější

V průběhu července byla spuštěna nová verze zákaznického portálu www.energie24.cz, který našim zákazníkům přináší okamžitý přehled o výdajích za energie i možnost řešit své požadavky týkající se dodávky elektřiny i zemního plynu pohodlně z domova.

Nová verze Energie24 doznala významných grafických změn, které vedly ke zjednodušení navigace a zpříjemnění ovládání jednotlivých prvků. 

E24

Mezi funkcemi portálu najdete například možnost prohlédnout si historii vaší spotřeby nebo si orientačně vypočítat celkovou výši vašeho ročního vyúčtování. V brzké době rozšíříme portál např. o rady a tipy, jak šetřit v domácnosti energiemi.

Na www.energie24.cz si můžete dále zažádat o zasílání elektronické faktury, změnit si výši zálohy nebo upravit kontaktní údaje. V rámci portálu jste také vždy informováni o plánovaných odstávkách elektřiny či zemního plynu, které se týkají vaší lokality.

Aktivujte si jednoduše a zdarma službu Energie24 a vyzkoušejte vše, co vám nabízí.

Tip: Službu Energie 24 si můžete jednoduše a zdarma aktivovat prostřednictvím registračního formuláře. Vyzkoušejte vše, co vám Energie24 nabízí!