Detail pozice

Agenturní pracovní pozice

Energetická skupina E.ON v České republice patří do skupiny E.ON SE. E.ON SE je největší světový soukromý poskytovatel energetických služeb a zásobuje elektřinou a plynem asi 30 milionů zákazníků. Česká energetická skupina E.ON zásobuje elektřinou v jižních Čechách a na jižní Moravě 1,2 milionu zákazníků a její podíl na trhu činí asi 20 %. V oblasti plynu disponuje více než 4.000 km dlouhou sítí. Zásobuje plynem více jak 120.000 zákazníků v jižních Čechách a na jižní Moravě.

Manažer produktů - agenturní pracovník

Pracovní náplň:

  • Vývoj produktů dodávky elektřiny a zemního plynu a doplňkových služeb souvisejících se službami dodávky elektřiny a zemního plynu pro firemní a korporátní zákazníky (tvorba konceptů, projednávání s dotčenými odděleními, implementační projekty, uvádění na trh ve spolupráci s obchodním oddělením).
  • Správa a řízení produktového portfolia.
  • Příprava produktových materiálů (smluvních dokumentů, obchodních podmínek, produktových listů, ceníků, formulářů apod.).
  • Řešení individuálních požadavků korporátních zákazníků včetně přípravy nestandardních smluvních dokumentů a nabídek.
  • Účast na různých projektech v rámci skupiny E.ON.
  • Podpora prodeje energetických produktů (prodejní postupy, školení obchodníků, prezentace produktů a služeb na seminářích se zákazníky).

Požadavky na uchazeče:

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání (nejlépe elektrotechnického zaměření).
  • Odborná praxe min. 3 roky v oblasti product managementu, marketingu nebo prodeje (energetické odvětví výhodou).
  • Komplexní přehled o energetickém trhu v ČR.
  • Znalosti z oblasti prodeje elektřiny a plynu, orientace v energetické legislativě.
  • Schopnost koordinovat a vést projekty.
  • Anglický nebo německý jazyk na úrovni pokročilý.
  • Uživatelská znalost MS Office.
  • ŘP sk. B, praxe v řízení motorového vozidla

Dovednosti:

  • Logické a racionální myšlení.
  • Samostatnost, odpovědnost, preciznost a vysoká flexibilita.
  • Kreativita a iniciativa.
  • Dobrá úroveň slovní a písemné komunikace.
  • Prezentační schopnosti, umění prezentovat před větším publikem.
  • Schopnost asertivní komunikace.
  • Schopnost týmové spolupráce.
  • Vysoké pracovní nasazení.
  • Ochota se dále vzdělávat.

Podmínky pro zařazení zájemce do výběrového řízení:

V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis elektronicky nejpozději do 14.9.2015.
(Životopis by měl obsahovat minimálně tyto údaje: Jméno, adresa, telefon, e-mail, vzdělání, pracovní uplatnění v průběhu studia, jazykové znalosti, další odborné znalosti a dovednosti vč. práce na PC. Motivační dopis by měl obsahovat Vaši představu o pracovní činnosti.)

Forma a termíny výběrového řízení:

První kolo výběrového řízení bude realizováno vyhodnocením písemných dokumentů.

Vybraní uchazeči budou vyzváni k účasti ve druhém kole výběrového řízení, které se bude konat formou ústních pohovorů.

Místo výkonu práce:

České Budějovice

Termín nástupu:

V nejbližším možném termínu

spy stats

Kontakt:

E.ON Česká republika, s. r. o.
Edita Pavelková
F. A. Gerstnera 2151 / 6
370 49  České Budějovice
Česká republika