Jak probíhá výběrové řízení

Jak probíhá výběrové řízení

Vítáme angažované lidi, kteří hledají pracovní příležitost na světovém trhu s energií, a zajímá je práce v prostředí mezinárodně úspěšné společnosti.

Průběh výběrového řízení

Online žádost o zaměstnání

Cesta do naší společnosti vede přes online systém. Všechny požadované dokumenty prosím odešlete prostřednictvím webového formuláře. Tím se zapojíte do výběrového procesu na pozici, o niž máte zájem. Pár kliknutí vás přiblíží vaší budoucí profesi! Jakmile bude vaše žádost zadaná v systému, obdržíte e-mailem automatické potvrzení.

Předvýběr a telefonický pohovor

Poté, co obdržíme vaše podklady, předáme je personalistům a vedoucím pracovníkům, kteří došlé žádosti prohlédnou a zhodnotí, zda vaše kvalifikace odpovídá požadavkům pro danou pozici. V závislosti na profilu pracovní pozice a počtu obdržených žádostí může tento proces trvat i několik dní. Pokud žádost odpovídá našim požadavkům na danou pozici, budeme vás kontaktovat a domluvíme si termín telefonického pohovoru. Telefonický pohovor nám umožní lépe vás poznat, a zároveň vám dá možnost získat odpovědi na případné dotazy.

Osobní pohovor s vedoucím pracovníkem

Vybraní kandidáti, kteří splňují naše požadavky a úspěšně prošli telefonickým interview, budou pozváni k osobnímu pohovoru, při kterém se setkají přímo se svým potenciálním přímým nadřízeným. Při tomto pohovoru získáte více informací o pozici, o niž se ucházíte, o společnosti E.ON a zaměstnaneckých výhodách a vzájemně se lépe poznáte. Některé vybrané pozice vyžadují, aby kandidáti absolvovali ještě další pohovor nebo testy.

Téměř v cíli: Nabídka pracovní pozice

Po úspěšném absolvování osobního pohovoru od nás dostanete pracovní nabídku a informace o dalším postupu. Mějte prosím na paměti, že celý výběrový proces může trvat šest až deset týdnů od uplynutí lhůty pro podání žádostí.

Volná místa