K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookiesSpolečenská odpovědnost

Zapojení v regionech

Jako dodavatel energií jsme nedílnou součástí každodenního života regionů, ve kterých působíme. Proto nechceme hrát jenom úlohu zaměstnavatele a investora, ale také aktivně přispívat k tomu, aby se u nás dobře žilo.

Svou pomoc směřujeme zejména do oblastí rozvoje dětí a mládeže, vzdělávání a ekologie. Jako odborníci v oblasti energetiky poskytujeme veřejnosti informace o energetické efektivitě, úsporách, bezpečnosti, obnovitelných zdrojích apod. Vždyť jak řekl už před desítkami let jeden z největších světových podnikatelů, Henry Ford:

Podnik, který nepřináší nic jiného než peníze, je ubohý podnik.

Podpora dětí, mlá­deže a vzdělání

Dětský tábor Soběnov

Tábor pro děti z dětských domovů, který společnost E.ON kompletně zajišťuje. Děti se tu naučí spoustu nových věcí o energii a životním prostředí, ale hlavně si užívají léta a jižních Čech.

Více

Eurorebus

Celostátní vědomostní soutěž pro děti. Vítězům soutěže poskytujeme první cenu – týdenní poznávací cestu po Evropě.

Více

KiWi Junior

Populárně naučný pořad TV Barrandov, který vznikl díky podpoře společnosti E.ON. Je určený všem dětem, které se chtějí dozvědět zajímavosti ze světa energie.

Více

Malá energetická akademie

Volnočasová soutěž pro jednotlivce i týmy, výhry v hodnotě půl milionu korun.

Více

Rodinný fotbálek

Fotbalová zábava pro celou rodinu – turnaje, E.ON Junior Cup, vybavení klubů… tím vším podporujeme mládež a její sportovní růst.

Více

Podpora ekologie

E.ON Energy Globe Award

Energy Globe Award patří celosvětově mezi nejprestižnější ocenění v oblasti ochrany přírody. Energetická skupina E.ON je jeho partnerem v ČR.

Více

Ekologické zdroje

Jednou z oblastí odpovědného chování, ke které naše společnost přispívá, je soustavné úsilí minimalizovat negativní dopady našich činností na životní prostředí.

Více

Ochrana ptáků

Aktivně omezujeme nepříznivý vliv vedení vysokého napětí na život ptáků ve volné krajině.

Více

Ochrana půdy, vod a dřevin

Veškeré naše aktivity a energetická zařízení pro distribuci elektřiny splňují ty nejpřísnější požadavky a normy z pohledu ochrany životního prostředí. 

Více

Podpora kultury

Mezinárodní hudební festival

Mezinárodní hudební festival Český Krumlov nabízí návštěvníkům to nejlepší z klasické hudby v kulisách jednoho z nejkrásnější měst Evropy –to vše díky podpoře skupiny E.ON.

Více

Sdružení Hrady na Malši

Jsme partnerem sdružení Hrady na Malši, které se věnuje záchraně a propagaci zřícenin hradů na této jihočeské řece. 

Více

Podpora zdravot­nictví

Arpida

Centrum Arpida nabízí komplexní pomoc rodinám pečujícím o děti a mladistvé s tělesným nebo kombinovaným postižením. Díky skupině E.ON…

Více

Podpora nemocnic

V regionech, ve kterých působíme, dlouhodobě finančně podporujeme osm nemocnic. Tradiční je i vánoční nadílka pro děti v nemocnicích za účasti jednatelů naší společnosti.

Více