K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookiesNapište nám

Se svým dotazem nebo problémem můžete
kontaktovat našeho E.ON Rádce,
který vám zdarma odpoví.

*
*
*
*

Poraďte se s námi osobně

Domluvte si konzultaci s energetickým poradcem v Brně nebo Českých Budějovicích. Pokud uvedete své číslo, můžeme vše probrat také telefonicky.

*
*
*
*
1

Kde koupím, nebo prodám elektromobil? Bazar je rizikový

Témata

 • Renomované automobilky nabízejí k základním verzím svých strojů bonusy, jako například prodlouženou záruku a tísňovou linku, údržbu součástek, půjčovnu speciálních doplňků, propojení nabíječky s chytrým telefonem atd.
 • Existují levnější trhy, na kterých můžete koupit elektromobil - bazar ojetin najdete lehce prostřednictvím internetového vyhledávače.
 • S klesající cenou ovšem stoupá riziko.
 • Někteří inzerenti totiž elektromobil prodávají, protože s vozem nejsou spokojeni.

TIP

Pomůžeme vám ušetřit bez rizika. Využijte zvýhodněnou distribuční sazbu pro elektromobily D27d, pro podnikatele C27d. Provozujeme bezplatné nabíječky v Brně (ve Vaňkovce a na Letišti) a Českých Budějovicích (v obchodním centru Mercury). 

Prodám elektromobil, ale bez baterie

Ojetiny najdete například na internetové adrese mobile.de, www.elektromobily.org nebo www.elektroauto-forum.de. Prodám elektromobil, píšou desítky českých a německých řidičů, ale se zárukou spíše nepočítejte. Inzeráty čtěte raději celé, protože mohou obsahovat například varování: „Vozidlu chybí baterie, poslouží domácímu kutilovi k dopracování.“

Vadný elektromobil? Bazar nemusí přijmout reklamaci

Pokud chcete koupit elektromobil v autobazaru, zavčas zkontrolujte, zda inzerovaný vůz má v pořádku všechny administrativní náležitosti a je technicky schopen jízdy. Dodatečnou reklamaci bez solidní smlouvy uplatníte těžko. Zbývá vůbec ještě nějaký důvod, proč platit za ojetý elektromobil? Bazar stáhne cenu až pod 300 000 korun a šikovný kutil skutečně leccos svede, i když vozidlo začne zlobit.

Mohlo by vás také zajímat

 • Kolik peněz a energie ušetří LED žárovky?

  Moderní LED žárovky spotřebují oproti starým baňkám jenom zlomek elektřiny.

  61
  Více
 • Jak zajistit topení levně?

  Pokud chcete topit levně, zabezpečte unikající energii kvalitní izolací a zvažte kondenzační kotel.

  59
  Více
 • Jak dosáhnout úspory energie?

  Před nákupem nového spotřebiče porovnávejte energetické štítky. Největší úspory energie ovšem dosáhnete...

  43
  Více
Zpět na hlavní kategorii

Mrzí nás, že vám naše rada nepomohla.

Se svým dotazem nebo problémem můžete kontaktovat
našeho E.ON rádce, který vám zdarma odpoví.

*
*
*
*