K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookiesZeptejte se nás

Napište nám

Se svým dotazem nebo problémem můžete
kontaktovat našeho E.ON Rádce,
který vám zdarma odpoví.

*
*
*
*

Mohlo by vás také zajímat

 • Vyplatí se elektromobil?

  Jezdí tiše a přitom nevypouští žádné škodlivé emise. Elektromobil poslouží jako dopravní prostředek a zároveň elegantní symbol pokrokového životního stylu. Mnoho řidičů však odrazuje vysokou pořizovací cenou a omezeným dojezdem. 

  37
  Více
 • Které elektromobily jsou nejvyhledávanější?

  Nissan, Volkswagen, Tesla, BMW, Renault a Peugeot. Japonské, americké a evropské značky dominují mezi elektromobily, které obyvatelé České republiky hledají prostřednictvím internetu. Nacházíme široké spektrum cenových nabídek a parametrů.

  20
  Více
 • Jaké (ne)výhody má elektroskútr?

  Dokonale elegantní dopravní prostředek nevypouští do vzduchu škodlivé emise a nesmrdí. Elektroskútr navíc dosahuje vysoké rychlosti, aniž byste museli šlapat a jízda přitom stojí poměrně málo peněz. Problém nastává, pokud nemáte patřičný řidičský průkaz nebo vybijete baterii daleko od elektrické zásuvky.

  22
  Více
 • Kolik stojí nejlevnější elektromobil? Cena vás překvapí

  Elektrický pohon má poloviční, nebo dokonce čtvrtinové provozní náklady ve srovnání s konvenčním spalovacím motorem. Pokud hledáte levný a zároveň praktický elektromobil, cena je stejně důležitým kritériem jako kapacita baterie nebo výkon motoru.

  20
  Více
 • Kde najdu dobíjecí stanice pro elektromobily?

  Natáhněte kabel do elektrické zásuvky, kterou máte v kuchyni nebo obýváku - a máte vystaráno. Dobíjecí stanice pro elektromobily jsou vlastně všude, kde svítíme, zapínáme televizi a počítač. Ovšem domácí napájení trvá poměrně dlouho, řádově hodiny až desítky hodin. Mnohem rychleji pracují profesionální dobíjecí stanice pro elektromobily, kterých v České republice přibývá. 

  21
  Více

Najděte rychle, co potřebujete

Mrzí nás, že vám naše rada nepomohla.

Se svým dotazem nebo problémem můžete kontaktovat
našeho E.ON rádce, který vám zdarma odpoví.

*
*
*
*