K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookiesZeptejte se nás

Napište nám

Se svým dotazem nebo problémem můžete
kontaktovat našeho E.ON Rádce,
který vám zdarma odpoví.

*
*
*
*

Odborní garanti sekce

Mohlo by vás také zajímat

 • Jak dosáhnout úspory energie?

  Před nákupem nového spotřebiče porovnávejte energetické štítky. Největší úspory energie ovšem dosáhnete chytrými stavebními úpravami!

  40
  Více
 • Jak poznám dobré elektrokolo?

  Ucítíte pod sebou pohodlné sedlo a pevné pedály. Elektrický pohon vám pomůže se šlapáním, baterie vydrží dostatečně dlouhé úseky cesty a taky všechny ostatní součástky spolehlivě splní svoje funkce. Dobré elektrokolo vyhoví vašim osobním požadavkům, které rozhodují při výběru správného stroje.

  36
  Více
 • Co je rekuperace?

  Využijme energii znovu, místo aby unikala otevřeným oknem! Rekuperace například znamená, že máte doma stále čerstvý vzduch bez zbytečných tepelných ztrát.

  32
  Více
 • Jaké výhody má chytrá domácnost?

  Jako chytrá domácnost se označuje koncept bydlení s využitím informačních technologií zejména pro nastavení a regulaci vytápění, větrání, osvětlení, motorových žaluzií a také zabezpečení domu. Ovládání jednotlivých prvků chytré domácnosti jsou obvykle sdruženo do jednoho ovládacího centra obvykle s dotykovou obrazovkou. Nastavovat a sledovat všechny systémy v domě je pak možné také na dálku přes internet v počítači, tabletu či mobilním telefonu. 

  30
  Více
 • Kolik peněz a energie ušetří pasivní domy?

  Většinu roku nemusíte vytápět, takže oproti běžné domácnosti ušetříte většinu výdajů za energie. Pasivní domy jsou přitom příjemné a cenově přijatelné.

  28
  Více

Najděte rychle, co potřebujete

Mrzí nás, že vám naše rada nepomohla.

Se svým dotazem nebo problémem můžete kontaktovat
našeho E.ON rádce, který vám zdarma odpoví.

*
*
*
*