K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookiesZeptejte se nás

Napište nám

Se svým dotazem nebo problémem můžete
kontaktovat našeho E.ON Rádce,
který vám zdarma odpoví.

*
*
*
*

Odborní garanti sekce

Mohlo by vás také zajímat

 • Jak poznám dobré elektrokolo?

  Ucítíte pod sebou pohodlné sedlo a pevné pedály. Elektrický pohon vám pomůže se šlapáním, baterie vydrží dostatečně dlouhé úseky cesty a taky všechny ostatní součástky spolehlivě splní svoje funkce. Dobré elektrokolo vyhoví vašim osobním požadavkům, které rozhodují při výběru správného stroje.

  36
  Více
 • Co je rekuperace?

  Využijme energii znovu, místo aby unikala otevřeným oknem! Rekuperace například znamená, že máte doma stále čerstvý vzduch bez zbytečných tepelných ztrát.

  32
  Více
 • Kolik peněz a energie ušetří pasivní domy?

  Většinu roku nemusíte vytápět, takže oproti běžné domácnosti ušetříte většinu výdajů za energie. Pasivní domy jsou přitom příjemné a cenově přijatelné.

  27
  Více
 • Jak může ekologie šetřit peníze?

  Ekologie jakožto věda vlastně peníze nešetří, nýbrž studuje vztahy mezi organismy a jejich životním prostředím. Ovšem v přeneseném a zlidovělém slova smyslu pomáhá například ke svědomitějšímu odpadovému hospodářství, a tím pádem také k lepším obecním rozpočtům. Ekologické jsou v konečném důsledku také úspory energií. Ekologie tedy pomáhá lidem šetřit peníze. 

  26
  Více
 • Kolik peněz a energie ušetří třídění odpadu?

  Recyklování a ochrana životního prostředí jsou celospolečenskými tématy. Třídění odpadu zachraňuje například stromy a umožňuje produkci nových výrobků z použitých materiálů. Jak ale ovlivňuje finanční rozpočty? Ušetříme díky němu za energie? Naše výdaje zahrnují poměrně nízký poplatek za popelnice, který většinou činí 500 až 1 000 Kč na osobu za rok. Okamžitý individuální užitek zřejmě nepocítíme, zato v národním měřítku jsou výhody třídění odpadu značné.

  25
  Více

Najděte rychle, co potřebujete

Mrzí nás, že vám naše rada nepomohla.

Se svým dotazem nebo problémem můžete kontaktovat
našeho E.ON rádce, který vám zdarma odpoví.

*
*
*
*