K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookiesZeptejte se nás

Napište nám

Se svým dotazem nebo problémem můžete
kontaktovat našeho E.ON Rádce,
který vám zdarma odpoví.

*
*
*
*

Odborní garanti sekce

Mohlo by vás také zajímat

 • Jaké výhody má CNG (stlačený zemní plyn)?

  Je levný, kvalitní, bezpečný a perspektivní. Zemní plyn vznikal podobně jako ropa, hluboko v zemi přeměnou rostlinných zbytků a živočišných těl. Ale ve svojí původní podobě postrádá vůni, barvu a pevný tvar, takže můžeme provést kompresi. Poměrně hodně energie vtěsnáme do menšího objemu, a tím získáme stlačený zemní plyn - anglicky compressed natural gas, zkráceně CNG. Komprimované fosilní palivo využijí především automobilisté, aby jezdili levněji, ekologičtěji a bezpečněji.

  35
  Více
 • Jak poznám dobré elektrokolo?

  Ucítíte pod sebou pohodlné sedlo a pevné pedály. Elektrický pohon vám pomůže se šlapáním, baterie vydrží dostatečně dlouhé úseky cesty a taky všechny ostatní součástky spolehlivě splní svoje funkce. Dobré elektrokolo vyhoví vašim osobním požadavkům, které rozhodují při výběru správného stroje.

  36
  Více
 • Která auta na CNG jsou nejvyhledávanější?

  Všechna plní funkci dopravního prostředku. Ale auta na CNG nesrovnávejme jenom podle velikosti úložného prostoru, spotřeby plynu, maximální dojezdové vzdálenosti a rychlosti. Každý máme svoje individuální estetické cítění, a proto zohledněme design, barvu, případně množství vypouštěných emisí a značku. V následujícím žebříčku najdete auta na CNG, jejichž názvy zadávají obyvatelé České republiky do internetových vyhledávačů nejčastěji. Svého osobního favorita nechť najde každý sám.

  28
  Více
 • Kolik peněz a energie ušetří třídění odpadu?

  Recyklování a ochrana životního prostředí jsou celospolečenskými tématy. Třídění odpadu zachraňuje například stromy a umožňuje produkci nových výrobků z použitých materiálů. Jak ale ovlivňuje finanční rozpočty? Ušetříme díky němu za energie? Naše výdaje zahrnují poměrně nízký poplatek za popelnice, který většinou činí 500 až 1 000 Kč na osobu za rok. Okamžitý individuální užitek zřejmě nepocítíme, zato v národním měřítku jsou výhody třídění odpadu značné.

  25
  Více
 • Které elektromobily jsou nejvyhledávanější?

  Nissan, Volkswagen, Tesla, BMW, Renault a Peugeot. Japonské, americké a evropské značky dominují mezi elektromobily, které obyvatelé České republiky hledají prostřednictvím internetu. Nacházíme široké spektrum cenových nabídek a parametrů.

  20
  Více

Najděte rychle, co potřebujete

Mrzí nás, že vám naše rada nepomohla.

Se svým dotazem nebo problémem můžete kontaktovat
našeho E.ON rádce, který vám zdarma odpoví.

*
*
*
*