Kde najdu půjčovny elektrokol a elektroskútrů?

  •  Výlety po České republice si nyní můžete zpříjemnit díky lehce dostupným dopravním prostředkům na elektrický pohon.
  •  Mezi nejoblíbenější patří elektrokola a elektroskútry. Přinášíme přehled míst, kde si je můžete vypůjčit. 

Elektrokolo či elekroskútr si můžete vypůjčit v celé řadě míst, což vám umožní poznat krásy oblíbených českých turistických oblastí z nevšední perspektivy. Půjčovny najdete například na Šumavě, v Jižních Čechách, v České Kanadě nebo třeba na Jižní Moravě.

Půjčovna elektrokol v Brně

Výlety v okolí moravské metropole nyní můžete podnikat na elektrokole i elektroskútru. Elektrokola i elektroskútry jsou vhodné pro cesty v Moravském krasu, známého díky jeskyním, rokli Macocha a bohatým lesům.

TIP

Kvalitní a zároveň levný elektrický bicykl najdete v akčním katalogu. Všechny městské, krosové, trekingové, horské, dámské i skládací modely nesou jméno důvěryhodného výrobce. Na elektrokolo značky Lectron vám zprostředkujeme slevu až 4 000 Kč!

Jižní Čechy – půjčovna elektrokol a skútrů

Jižní Čechy vybízí k cestování na kole. Rovinatý terén, krásná příroda a malebná města i vesnice nabízí trasy na nenáročné výlety. Ve městě Kaplice je možné zapůjčit elektrokola i elektroskútry, na kterých můžete navštívit Římovskou přehradu, Alpskou vyhlídku, zoo Dvorec nebo zaniklou osadu Cetviny.

Nové Hrady – elektroskútry

Nové Hrady proslavila především kovárna z roku 1719, kterou můžete spolu s dalšími místními pamětihodnostmi navštívit na elektroskútru, který vás proveze mezi známými místy jako je Buškův Hamr, rozhledna Mandlstein nebo Gmünd.

RADA

Přehled všech E-půjčoven najdete zde.

Vysočina -  půjčovna elektroskútrů a elektrokoloběžek

Vysočina je místem, kde se potkávají rozlehlé lesy, vysoké kopce i louky a rybníky. Najdete zde památky UNESCO, muzea a historická města. Díky elektroskútru je můžete poznat všechny. Hlavní půjčovna elektroskútrů a elektrokoloběžek je ve Žďáru nad Sázavou v Penzionu V Kapli.

 

Šumavou na elektrokole

Šumava je krásným místem pro výlety a dovolenou, v poslední době je zde přibývá míst, kde si můžete zapůjčit elektrokolo nebo elektroskútr, samozřejmě je k dispozici i dostatek dobíjecích stanic.

Půjčovna elektrokol ve Slavonicích

Přímo ve Slavonicích si můžete zapůjčit elektrokola nebo elektroskútry, ale za objevování místních krás stojí i celý přírodní park Česká Kanada. Přímo v půjčovně se můžete informovat o možných trasák výletů. Trasy k Nové Bystřici, k Českému Rudolci a do Telče, na východ k Vratěnínu nebo na jih do Rakouska jsou navržené pro pohodlí řidiče a není zde nouze o dobíjecí stanice.

Půjčovna elektrokol  - Pasohlávky

Jižní Morava je ideálním místem pro vyzkoušení elektrokola či elektroskútru. Pasohlávky, Mikulov a Lednicko-valtický areál tak můžete poznat bez námahy.

Vranovská přehrada

Vranovská přehrada a okolí znojemských vinic je take díky síti půjčoven elektrokol a elektroskútrů vhodnou oblastí pro ekologické a zároveň pohodlné cestování. Součástí plánovaných tras, které najdete třeba na webových stránkách půjčoven jsou nabíjecí stanice.

Lipno -  půjčovna elektrokol a elektroskútrů

Už druhým rokem můžete využít služby půjčovny elektrokol a elektroskútrů v Lipně nad Vltavou. Každý, kdo si zapůjčí e-kolo nebo e-skútr, získá cestovní brožuru s mapou a informacemi. Mezi oblíbené destinace v okolí Lipna patří Vyšší Brod, Frymburk nebo zřícenina Vítkův Hrádek.

Pomohl vám tento článek?

Mohlo by vás také zajímat

Odborní garanti E.ON Rádce

Napište nám

Se svým dotazem nebo problémem můžete kontaktovat našeho E.ON Rádce, který vám zdarma odpoví.

Poraďte se s námi osobně

Domluvte si konzultaci s energetickým poradcem v Brně nebo Českých Budějovicích. Pokud uvedete své číslo, můžeme vše probrat také telefonicky.

Mrzí nás, že vám naše rada nepomohla.

Se svým dotazem nebo problémem můžete kontaktovat
našeho E.ON rádce, který vám zdarma odpoví.