E.ON Rádce

Rádi vám poradíme s úsporami energií a ekologií

Co je E.ON Rádce?

E.ON Rádce slouží jako poradna pro zákazníky i nezákazníky společnosti E.ON. Poradí vám mimo jiné s úsporami energiešetrnou dopravou a chytrou domácností

Kde najdu půjčovny elektrokol a elektroskútrů?

Pro podnikatele

  •  Výlety po České republice si nyní můžete zpříjemnit díky lehce dostupným dopravním prostředkům na elektrický pohon.
  •  Mezi nejoblíbenější patří elektrokola a elektroskútry. Přinášíme přehled míst, kde si je můžete vypůjčit. 

Elektrokolo či elekroskútr si můžete vypůjčit v celé řadě míst, což vám umožní poznat krásy oblíbených českých turistických oblastí z nevšední perspektivy. Půjčovny najdete například na Šumavě, v Jižních Čechách, v České Kanadě nebo třeba na Jižní Moravě.

Půjčovna elektrokol v Brně

Výlety v okolí moravské metropole nyní můžete podnikat na elektrokole i elektroskútru. Elektrokola i elektroskútry jsou vhodné pro cesty v Moravském krasu, známého díky jeskyním, rokli Macocha a bohatým lesům.

TIP

Kvalitní a zároveň levný elektrický bicykl najdete v akčním katalogu. Všechny městské, krosové, trekingové, horské, dámské i skládací modely nesou jméno důvěryhodného výrobce. Na elektrokolo značky Lectron vám zprostředkujeme slevu až 4 000 Kč!

Hradec Králové

Elektrokolo si v Hradci Králové můžete půjčit v prodejně firmy Cyklospeciality, Šafaříkova 514. Více na webu Cyklospeciality.cz

Jižní Čechy – půjčovna elektrokol a skútrů

Jižní Čechy vybízí k cestování na kole. Rovinatý terén, krásná příroda a malebná města i vesnice nabízí trasy na nenáročné výlety. Ve městě Kaplice je možné zapůjčit elektrokola i elektroskútry, na kterých můžete navštívit Římovskou přehradu, Alpskou vyhlídku, zoo Dvorec nebo zaniklou osadu Cetviny.

Nové Hrady – elektroskútry

Nové Hrady proslavila především kovárna z roku 1719, kterou můžete spolu s dalšími místními pamětihodnostmi navštívit na elektroskútru, který vás proveze mezi známými místy jako je Buškův Hamr, rozhledna Mandlstein nebo Gmünd.

RADA

Přehled všech E-půjčoven najdete zde.

Vysočina -  půjčovna elektroskútrů a elektrokoloběžek

Vysočina je místem, kde se potkávají rozlehlé lesy, vysoké kopce i louky a rybníky. Najdete zde památky UNESCO, muzea a historická města. Díky elektroskútru je můžete poznat všechny. Hlavní půjčovna elektroskútrů a elektrokoloběžek je ve Žďáru nad Sázavou v Penzionu V Kapli.

 

Šumavou na elektrokole

Šumava je krásným místem pro výlety a dovolenou, v poslední době je zde přibývá míst, kde si můžete zapůjčit elektrokolo nebo elektroskútr, samozřejmě je k dispozici i dostatek dobíjecích stanic.

Půjčovna elektrokol ve Slavonicích

Přímo ve Slavonicích si můžete zapůjčit elektrokola nebo elektroskútry, ale za objevování místních krás stojí i celý přírodní park Česká Kanada. Přímo v půjčovně se můžete informovat o možných trasák výletů. Trasy k Nové Bystřici, k Českému Rudolci a do Telče, na východ k Vratěnínu nebo na jih do Rakouska jsou navržené pro pohodlí řidiče a není zde nouze o dobíjecí stanice.

Půjčovna elektrokol  - Pasohlávky

Jižní Morava je ideálním místem pro vyzkoušení elektrokola či elektroskútru. Pasohlávky, Mikulov a Lednicko-valtický areál tak můžete poznat bez námahy.

Praha

Půjčovna elektrokol a skládacích kol Cyklospeciality - Nuselská 35. Více na Cyklospeciality.cz.  

Vranovská přehrada

Vranovská přehrada a okolí znojemských vinic je take díky síti půjčoven elektrokol a elektroskútrů vhodnou oblastí pro ekologické a zároveň pohodlné cestování. Součástí plánovaných tras, které najdete třeba na webových stránkách půjčoven jsou nabíjecí stanice.

Lipno -  půjčovna elektrokol a elektroskútrů

Už druhým rokem můžete využít služby půjčovny elektrokol a elektroskútrů v Lipně nad Vltavou. Každý, kdo si zapůjčí e-kolo nebo e-skútr, získá cestovní brožuru s mapou a informacemi. Mezi oblíbené destinace v okolí Lipna patří Vyšší Brod, Frymburk nebo zřícenina Vítkův Hrádek.

Kontaktujte nás se svým konkrétním dotazem

Napište nám

Vaše dotazy nás zajímají a naši specialisté Vám rádi zdarma a nezávazně poradí.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.

Domluvte si konzultaci

Po odeslání Vašich údajů se s Vámi spojí jeden z našich specialistů a pomůže Vám s Vaším problémem. V případě potřeby lze domluvit také osobní konzultaci.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.

Zavřít

Usnadněte si život s aplikací Energie24

Vyřiďte své požadavky ihned z Vašeho mobilu.
Zavřít

Usnadněte si život s aplikací Energie24

Vyřiďte své požadavky ihned z Vašeho mobilu.