E.ON Rádce

Rádi vám poradíme s úsporami energií a ekologií

Co je E.ON Rádce?

E.ON Rádce slouží jako poradna pro zákazníky i nezákazníky společnosti E.ON. Poradí vám mimo jiné s úsporami energiešetrnou dopravou a chytrou domácností

Často hledaná témata:

Jak vybírat LED žárovky 12V?

Osvětlení Elektřina Rodinný rozpočet Spotřebiče Investice

  •  LED žárovky 12V se hodí do koupelnových skříněk, toaletních stolků a kuchyňských linek nebo do automobilů.
  •  Všechny  LED žárovky 12V potřebují nižší než běžné elektrické napětí.
  •  Vybírejte především podle patice, tedy součástky, kterou strčíte do zásuvky.

Nejhledanější LED žárovky 12V

  • Domácí LED žárovky 12V G9, G4, GU5, GU4, MR16 mají dvoubodové patice. Obvykle pasují do drobných domácích svítidel, například do kuchyňských linek, koupelnových skříněk, lampiček, podhledových nebo bodových stropních svítidel.
  • Automobilové LED žárovky 12V mohou mít patice (v závorkách příklady použití) H7 (přední světlomety), H4 (přední světlomety), H1 (dálkové světlomety) i jiné.
RADA

Aby všechno pasovalo, jak má, je nejjistější porovnat hodnoty na obalech staré a nové zářivky. Někteří prodejci ochotně přijedou, abyste provedli praktickou zkoušku u sebe doma. Ale obchodníka pusťte dovnitř pouze v případě, pokud nejste sami a máte zabezpečeny všechny cennosti.

 

Kontaktujte nás se svým konkrétním dotazem

Napište nám

Vaše dotazy nás zajímají a naši specialisté Vám rádi zdarma a nezávazně poradí.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.

Domluvte si konzultaci

Po odeslání Vašich údajů se s Vámi spojí jeden z našich specialistů a pomůže Vám s Vaším problémem. V případě potřeby lze domluvit také osobní konzultaci.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.