E.ON Rádce

Rádi vám poradíme s úsporami energií a ekologií

Co je E.ON Rádce?

E.ON Rádce slouží jako poradna pro zákazníky i nezákazníky společnosti E.ON. Poradí vám mimo jiné s úsporami energiešetrnou dopravou a chytrou domácností

Často hledaná témata:

O projektu

 Kdo a co je E.ON Rádce?

E.ON Rádce je unikátním průvodcem úsporami energií a ekologií, který kombinuje vlastnosti osobního poradenství, odborných publikací a pohodlného vyhledávání informací na internetu. 

Na adrese www.eon.cz/radce můžete v rozsáhlé databázi stovek článků najít po zadání jediného slova odpověď na svou otázku z oblasti nabízených témat nebo vyřešit problém, který vás aktuálně trápí. A pokud odpověď nedostanete, nebo v článku nenajdete všechny potřebné informace, vždy se můžete zdarma obrátit na naše rádce, kteří váš dotaz obratem, případně v nejkratším možném termínu, zodpoví. To všechno v prostředí internetu, zdarma a bez dlouhého čekání.

Proč je E.ON Rádce unikátní? 

Služba E.ON Rádce je živou poradnou v otázkách týkajících se energetických úspor a ekologie. Živou nejenom proto, že máte možnost poradit se online přímo s našimi rádci, ale také proto, že ji budeme neustále rozšiřovat odpověďmi na otázky, které nám položíte, a k nimž v E.ON Rádci zatím žádné odpovědi nejsou. Za každých okolností uděláme maximum pro to, abyste zde vždy získali informace, o které stojíte. 

 S čím E.ON Rádce pomáhá?

V současné době vám pomůžeme s otázkami, které se týkají úspor energií, ekologie a alternativní dopravy. Naše rady jsou primárně určeny domácnostem, ale některé stejně dobře poslouží také podnikatelům.

 Jak funguje osobní poradenství?

Je to jednoduché. Pokud jste v naší databázi článků nenašli odpověď na svou otázku, můžete snadno kontaktovat naše rádce. Tito specialisté zajistí v co nejkratší době odpověď na to, co vás zajímá.

 Využít můžete jeden z následujících způsobů, jak nás kontaktovat

S kým se radíme?
Nejsme vševědoucí, a proto při přípravě rad i odpovědí na vaše otázky využíváme konzultací s odborníky na úspory energií, ekologii či alternativní dopravu. 

Závěrem musíme říci, že všechny rady na E.ON  Rádce připravuje tak, jak nejlépe umíme a veškeré poradenství poskytujeme zdarma. Nemůžeme nést jakoukoliv odpovědnost za případná rizika, která vám, jakožto uživatelům těchto stránek, plynou z jejich používání. Případné spory vzniklé v souvislosti s využíváním těchto stránek, budou projednávány místně příslušným soudem v České republice a v souladu se zákony České republiky.

Poskytnutí odpovědí na některé vaše individuální dotazy může být podmíněno poskytnutím určitých osobních údajů ve smyslu zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a případně i jiných zákonů, v platném znění., a to za účelem vzájemné komunikace (zkrátka, abychom vám mohli předat odpovědi na otázky, které nebudeme moci zodpovědět ihned). V takovém případě budeme s těmito údaji nakládat v souladu s platnými právními předpisy.

Kontaktujte nás se svým konkrétním dotazem

Napište nám

Vaše dotazy nás zajímají a naši specialisté Vám rádi zdarma a nezávazně poradí.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.

Domluvte si konzultaci

Po odeslání Vašich údajů se s Vámi spojí jeden z našich specialistů a pomůže Vám s Vaším problémem. V případě potřeby lze domluvit také osobní konzultaci.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.