Jaké výsledky přináší stříkaná izolace?

  1. Stříkaná izolace připomíná foukanou techniku, která vyplňuje dutiny minerální a skelnou vlnou, polystyrenem nebo celulózou.  
  2. Stříkaná izolace zateplí dům polyuretanovou pěnou (PUR – lidově řečeno molitan).

Stříkaná izolace pronikne všude, ale pozor na cenu

Stříkaná izolace funguje tak, že odborná firma nastříká na dané místo speciální hmotu a ta následně nabyde do formy pevné tepelně-izolační pěny. Je to vlastně podobný princip, jako u běžné montážní pěny. Stříkanou tepelnou izolaci si doma sice neprovedete svépomocí, ale zato je vše rychle hotovo.   

Dodavatelskou firmu pečlivě vybírejte. Nejlepší vizitkou jsou již realizované projekty a dosažené úspory zákazníků, samozřejmě po odečtení pořizovací ceny. Nejlevnější stříkaná izolace vychází nejvýhodněji v dlouhodobém horizontu 20, 30 i více let.

Některé firmy pracují na sympatickém principu EPC (z anglického Energy Performance Contracting, volně přeloženo energetické služby se zárukou). Naúčtují vám jenom část vaší skutečné finanční úspory, takže neplatíte hned, ale až postupem času.

Neplaťte za energii víc, než musíte 

U nás můžete ušetřit i tisíce korun ročně. Vybereme pro vás ideální tarif, pomůžeme vám s přechodem k nám a zařídíme samozřejmě i veškerou administrativu.

Více informací

Mohlo by vás také zajímat:

Jak se měří spotřeba tepla?

Měření spotřeby tepla není tak jednoduché, jako u spotřeby elektřiny nebo plynu. Je to však důležité z hlediska rozúčtování nákladů na vytápění v bytových domech.
Víc najdete tady

Co je to wattmetr a k čemu vám bude doma dobrý?

Pomocí wattmetru snadno změříte spotřebu elektrické energie u různých domácích spotřebičů.
Víc najdete tady

K čemu je dobrý měřič spotřeby elektrické energie?

Na každém moderním spotřebiči je napsáno, jak energeticky náročný bude jeho provoz.  
Víc najdete tady