Energetický management BEMS

Časté dotazy

Co je BEMS?

Název služby vychází z anglického názvu „Building Energy Management Systems“. Jedná se o komplex služeb, které optimalizují a zefektivňují spotřebu energií dané společnosti. Služba má víc částí, které je možné realizovat i jednotlivě. Společně ale tvoří celek, který zajišťuje kompletní energetický management vaší společnosti.

Co všechno služba zahrnuje?

Služba obsahuje zajištění celého projektu od prvního setkání, návrhu moderního řešení s důrazem na snížení energetické náročnosti, až po instalaci a servis.

Co se službou získám?

Moderní, efektivní a komplexní systém od jednoho dodavatele, který vám zajistí úsporu nákladů na provoz a údržbu firmy. Navíc taky zvýšíte komfort svých zaměstnanců, splníte zákonné normy a zlepšíte životní prostředí.

Je každá realizace jiná?

Ano, každé řešení vždycky připravujeme individuálně s ohledem na konkrétní budovu nebo areál.

Pro jaké projekty se služba hodí?

Služba je vhodná pro každou společnost, která se zajímá o úsporu energií. Vhodná je taky pro společnosti, které se řídí normou ISO 50001.

Jak je to finančně náročné?

Výše investice vždycky záleží hlavně na velikosti budovy nebo areálu a počtu realizovaných řešení.

Zavoláme zpět

Pokud nám tu necháte své telefonní číslo, náš zástupce vám zavolá zpět.

Berete na vědomí, že Vaše údaje uvedené v tomto formuláři budeme v nezbytném rozsahu zpracovávat za účely uvedenými na webové stránce www.eon.cz v sekci Ochrana osobních údajů. Zde najdete také veškeré další informace ohledně zpracování osobních údajů.

Napište nám

Můžete nás kontaktovat na následující e-mailové adrese:

vit.sassmann@eon.cz, jan.simek@eon.cz

Ozveme se vám nejpozději do 5 pracovních dní.