Snižte svou spotřebu

Pomáháme snižovat vaši spotřebu

Vyhledat manažera podle IČ

Vytvoříme pro Vás individuální řešení

S námi šetříte nejenom peníze, ale také přírodu

Věříme, že pokud má být obchodní vztah kvalitní a dlouhodobý, je potřeba jej neustále rozvíjet. Vnímáme proto pečlivě vaše potřeby a kromě poskytování stabilní dodávky elektřiny a plynu za příznivé ceny vám rádi pomůžeme také s hospodařením s energiemi tak, abyste maximálně ušetřili.

Díky spolupráci s prověřenými dodavateli jsme pro vás připravili nabídku nadstandardních služeb, které vám pomohou snížit náklady na energie. Snažíme se vám být dobrým partnerem, a tak ať už chcete ušetřit, anebo se naučit hospodařit s energiemi šetrněji s ohledem na životní prostředí, společně najdeme konkrétní řešení na míru vašim potřebám.

Nabízíme širokou škálu elektrotechnických a plynárenských služeb

Našim zákazníkům se snažíme pomáhat od začátku projektu až do jeho konce. V rámci našich služeb jsme schopní zajistit nejenom dodávku elektřiny a plynu, ale pomůžeme vám také s výstavbou nového zařízení, s technickou dokumentací, legislativou, se zajištěním revizí, prohlídek a oprav, anebo se o vaše zařízení postaráme kompletně. V případě plánovaných přerušení dodávek zemního plynu vám rádi poradíme také ohledně náhradního zásobování. Zeptejte se na podrobnosti o našich službách svého obchodního zástupce. 

Vždy hledáme energeticky úsporná řešení

Pokud hledáte pro provoz vašich energetických zařízení možnosti, jak ušetřit energie, přírodu i peníze, jste na správném místě. Informujte se podrobněji o nabídce našich služeb u svého obchodníka