Díky našemu zákaznickému portálu nemusíte nikam chodit ani volat.

Portál
Energie24

Vyřešte vše důležité ke
svým energiím online

Stačí se přihlásit do Energie24 a hned víte vše o své spotřebě

Přihlaste se odkudkoliv

Přihlášení do Energie24

Benefity portálu Energie24

Vše online

Na jedno kliknutí máte přehled o historické spotřebě nebo o vývoji ceny na burze. Uvidíte také sjednané hodnoty na jednotlivých odběrných místech.

Platby a zálohy

Přehled o všech fakturách a platbách za energie najdete na jednom místě. Každou z faktur můžete kdykoliv stáhnout ve formátu PDF. Nemusíte řešit žádné papírování – tím navíc šetříte naši přírodu.

Odkudkoliv a zdarma

Službu Energie24 poskytujeme zdarma našim klientům, kteří odebírají elektřinu nebo plyn. Své energie tak můžete řešit odkudkoliv.

Změny snadno a rychle

S přehledem si sjednáte kapacitu nebo nahlásíte různé druhy samoodečtu. Můžete si sjednat i nákup tranše.

Mějte své energie pod kontrolou

Registrací do portálu E24 vás rádi provedeme. Poté budete moci řešit své energie online, bez zbytečného čekání.

Registrace do portálu zdarma

Portál Energie24 používá více než 7 tisíc klientů.

Co vás často zajímá

Služba Energie24 se bude hodit všem zákazníkům E.ONu, kteří odebírají elektřinu nebo zemní plyn. Je to šikovný pomocník pro všechny domácnosti a pro podnikatele, kteří využívají elektřinu ze sítě nízkého napětí.

Zabere to jen chvilku. Nejdřív vyplníte registrační formulář a vytvoříte si profil. Obratem vám pošleme potvrzovací e-mail s odkazem pro přihlášení do služby E.ON Energie24. Kliknutím na tento odkaz dokončíte úvodní registraci.

K ověření identity je nutné v registračním formuláři vyplnit správnou kombinaci identifikačních údajů, které najde každý zákazník na fakturačních dokladech za elektřinu nebo za zemní plyn (zákaznické číslo a EAN nebo EIC kód)).

Pokud od nás odebíráte elektřinu nebo plyn na více odběrných místech, stačí zadat kombinaci správných údajů jen pro jedno místo spotřeby.

Nebudete. Služba je pro všechny zákazníky E.ONu zdarma.

Napište nám na info@eon.cz a my se na to podíváme. Nezapomeňte uvést kódy EAN nebo EIC odběrných míst, která v systému nevidíte.

Napište nám na info@eon.cz a vysvětlete, s čím konkrétně máte problém. Rádi vám s tím pomůžeme.

Pokud máte se službou Energie24 problémy, obraťte se prosím na kontaktní osobu – to platí hlavně pro podnikatele. Případně nám napište přes formulář.