Jsme vaším průvodce ve světě energií, myslíme na naši společnou budoucnost.

Dláždíme cestu
v oblasti energií

Jsme vaším průvodcem
energetickou budoucností

Chceme být nejzelenějším
dodavatelem v České republice

Pro zelenější Česko i celý svět

V E.ONu nežijeme jen dneškem, důležitá je pro nás i budoucnost. Každý den totiž ovlivňujeme, v jaké kondici předáme naši modrou planetu dalším generacím. A tento přístup chceme šířit dál. Jdeme příkladem a chceme ukázat, že i velká firma se může k přírodě chovat ohleduplně.

Energie, na kterou se můžete spolehnout

Dodáváme energii vašim domovům, projektům, firmám i automobilům. Víme přitom, co pro vás energie znamená. Nejsme firmou, pro kterou končí vztah se zákazníkem podpisem smlouvy a dodáním elektřiny. Jsme připraveni vám kdykoliv poradit - ať už osobně na pobočkách, telefonicky, e-mailem, nebo přes sociální sítě. Jsme tu od toho, abychom společně našli řešení vašich problémů. Naši klienti jsou pro nás to nejdůležitější.

Záleží nám na tom, abychom byli součástí udržitelné energetiky. Přidejte se k nám.

Udělejme první krok společně

My v E.ONu chceme přispět k řešení tohoto problému a stejnou možnost nabízíme i našim zákazníkům. Přejít na zelenou elektřinu je opravdu jednoduché. Když každý z nás udělá malý krůček, můžeme dosáhnout velké změny. Jsme v tom společně.

U nás už zelená elektřina vede

V České republice jsme jedničkou ve výkupu elektřiny z obnovitelných zdrojů. Zelená je více než čtvrtina veškeré energie, kterou našim zákazníkům dodáváme. My sami ji využíváme ve všech našich budovách a na zelenou jedou i naše dobíječky elektromobilů.

V kancelářích se vyhýbáme jednorázovým obalům a omezujeme plasty, kde se dá.  Co nemusíme, netiskneme a řešíme digitálně. Tak šetříme i papír v tiskárnách.

E.ON ve světě

E.ON ve světě

Dodáváme energie více než 50 milionům zákazníků v domácnostech i firmách.

E.ON je mezinárodní společnost se sídlem v německém Essenu, která zaměstnává více než 70 tisíc lidí v 18 zemích Evropy. Jako jeden z evropských energetických lídrů máme zásadní roli ve vytváření udržitelného, moderního a decentralizovaného světa energií.

Naše zásady

Dotační projekty

Kariéra

Přidejte se do našeho týmu i vy. Podívejte se, jaká volná místa právě obsazujeme.

Přidejte se k nám

Kontakty

Chcete nám napsat, podat reklamaci nebo hledáte některou z našich poboček?

Kontaktujte nás