Přidejte se do
našeho týmu

Práce u nás je rozmanitá, zajímavá a pro své kolegy se snažíme vytvářet ty nejlepší podmínky.
Pojďte s námi měnit svět energií. Nezáleží, jestli máte letitou praxi, nebo jste těsně po škole. Pro šikovné kolegy se u nás vždycky najde místo.

Vyberte si

Proč u nás budete pracovat rádi

Získejte životní jistotu

Pracovat v E.ONu znamená jistotu stabilního zaměstnání. V Česku jsme už 25 let a o své zaměstnance se staráme stejně pečlivě jako o naše zákazníky. 

Budete se u nás cítit dobře

Záleží nám na tom, aby vás práce v E.ONu bavila a abyste se do ní těšili. Pohoda je proto pro nás opravdu důležitá. Pečujeme o pracovní prostředí a používáme moderní techniku, která nám zjednodušuje život.

Naučíme vás i odpočívat

Život není jen práce. Proto pro vás máme 5 týdnů dovolené. Jinak pracujeme 7,5 hodiny denně. Začátek a konec pracovní doby si u většiny pozic určujete vy.

Dáme vám místo pro vaše nápady

Každý nápad bereme jako možnost měnit věci k lepšímu. Všechny návrhy od zaměstnanců proto vítáme a zabýváme se jimi. 

Stejné příležitosti pro všechny

V rámci programu Lady.ON se snažíme dokázat, že energetika není jen pro chlapy. Nabízíme spoustu možností pro absolventy i absolventky, a když obsazujeme pracovní místa, věk pro nás nehraje žádnou roli.

Patříme mezi TOP zaměstnavatele

Pravidelně se ve své kategorii umisťujeme na předních příčkách prestižního projektu TOP Zaměstnavatelé.

Šíříme dobrou energii

Podporujeme zelenou energetiku, věnujeme se ochraně ptactva před vysokým napětím, třídíme odpad a spolupracujeme s SOS vesničkami. Dáváme zaměstnancům prostor pro dobrovolnickou pomoc.

Myslíme na ty, kteří přijdou po nás

Zajímá nás, jak bude svět vypadat zítra a za několik let. Sledujeme technologický vývoj a snažíme se být vždycky o krok napřed. Vymýšlíme energetiku, která šetří přírodu kolem nás. Přidejte se k nám!

Proč mě baví práce v E.ONu

Chcete se na cokoli zeptat? Ozvěte se nám.

Nenašli jste, co jste hledali, ale opravdu
o práci u nás stojíte?

To nás mrzí, ale nebojte, nic není ztraceno. Rádi se s vámi seznámíme, a pokud se objeví pozice, na kterou se budete hodit, ozveme se vám zpátky.

Spolupráce se studenty

Zajímá tě energetika? Rádi ti s ní pomůžeme. Praxe. Diplomky. Trainee program.

Proč mě E.ON baví?

Vyberte si, co vás zajímá

Nabízíme hodně možností pro studenty i absolventy.
Navíc spolupracujeme i se školami.

Studenti
Diplomové a bakalářské práce
Kolegové z celého E.ONu dali dohromady několik témat pro diplomové a bakalářské práce. Na této stránce si můžeš projít jejich seznam. Pokud tě některé zaujme, napiš nám na kontakty dole a zajímavé téma na odbornou práci může být tvoje.
Víc informací
Studenti
Letní brigády v E.ONu
Studuješ na vysoké škole? Ještě před promocí u nás můžeš získat první pracovní zkušenosti a cenné kontakty. Oboje se ti bude v budoucnu hodit, tak do toho pojď s námi!
Víc informací
Studenti
Stipendijní program
Staň se naším stipendistou a užívej si studentský život ještě víc. Každý rok přijímáme přihlášky od studentů technických a ekonomických fakult. Tak do toho pojď s námi!
Víc informací
Studenti
Letní energetická akademie
Poznej s námi, jak funguje dodavatel energií nebo distribuční společnost, a seznam se s odborníky, kteří ti toho můžou hodně dát. To všechno na tebe čeká v naší Letní energetické akademii, tak si tuhle příležitost nenech utéct a přihlas se!
Víc informací
Absolventi
Junior technik
Hledáme talentované a iniciativní absolventy technických vysokých škol, kteří by rádi rozvíjeli svůj potenciál v energetice.
Víc informací
Absolventi
Trainee program
Hledáme talenty mezi absolventy technických a ekonomických vysokých škol. Přihlas se do našeho Trainee programu a získej jedinečnou pracovní zkušenost.
Víc informací
Spolupráce se školami
Vysoké školy
S vybranými vysokými školami spolupracujeme už od roku 2001. Finančně podporujeme projekty vybavení učeben a laboratoří, pořádáme odborné přednášky, prezentace a workshopy. Spolupracujeme s těmito vysokými školami:
Víc informací
Spolupráce se školami
Střední školy
V rámci partnerství se středními školami finančně podporujeme jejich projekty, pomáháme rozvíjet nadané studenty a aktivně se podílíme na dění ve školách. Spolupracujeme s těmito středními školami:
Víc informací
Spolupráce se školami
Montérský dorost
Na programu spolupracujeme se Střední školou elektrotechnickou a energetickou v Sokolnici, Střední odbornou školou elektrotechnickou v Hluboké nad Vltavou a Střední průmyslovou školou v Třebíči.
Víc informací

Kde se s námi můžete potkat

Máte dotazy? Zeptejte se.