Práce u nás je rozmanitá, zajímavá a pro své kolegy se snažíme vytvářet ty nejlepší podmínky.

Přidejte se do
našeho týmu

Vyberte si

Proč u nás budete pracovat rádi

Být u nás, to je jistota

Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo že vám nepřijde výplata. Díky zázemí velké společnosti vám můžeme nabídnout dlouhodobé zaměstnání a pravidelný, férový výdělek.

Budete se u nás cítit dobře

Záleží nám na tom, aby vás práce v E.ONu bavila a abyste se do ní těšili. Pohoda je proto pro nás opravdu důležitá. Pečujeme o pracovní prostředí a používáme moderní techniku, která nám zjednodušuje život.

Naučíme vás i odpočívat

Život není jen práce. Proto pro vás máme 5 týdnů dovolené. Jinak pracujeme 7,5 hodiny denně. Začátek a konec pracovní doby si u většiny pozic určujete vy.

Dáme vám místo pro vaše nápady

Žádný dobrý nápad nesmí přijít nazmar. Proto vítáme všechny vaše návrhy a máme radost, když díky nim můžeme cokoliv změnit k lepšímu.

Stejné příležitosti pro všechny

V rámci programu Lady.ON se snažíme dokázat, že energetika není jen pro chlapy. Nabízíme spoustu možností pro absolventy i absolventky, a když obsazujeme pracovní místa, věk pro nás nehraje žádnou roli.

Patříme mezi TOP zaměstnavatele

Pravidelně se ve své kategorii umisťujeme na předních příčkách prestižního projektu TOP Zaměstnavatelé.

Šíříme dobrou energii

Podporujeme zelenou energetiku, věnujeme se ochraně ptactva před vysokým napětím, třídíme odpad a spolupracujeme s SOS vesničkami. Dáváme zaměstnancům prostor pro dobrovolnickou pomoc.

Myslíme na ty, kteří přijdou po nás

Zajímá nás, jak bude svět vypadat zítra a za několik let. Sledujeme technologický vývoj a snažíme se být vždycky o krok napřed. Vymýšlíme energetiku, která šetří přírodu kolem nás. Přidejte se k nám!

Podívejte se, jak se u nás žije

Pomáháme studentům

Zajímá tě energetika? Rádi ti s ní pomůžeme.
Praxe. Diplomky. Konference.

Studenti
Diplomové práce
Vyber si téma diplomové práce, které tě bude bavit. Právě jsme vypsali témata pro akademický rok 2021/2022.
Víc informací
Studenti
Energetic.ON #3
Pro všechny studenty technických vysokých škol se zaměřením na energetiku, kteří mají zájem rozšířit si své odborné znalosti o praxi, pořádáme Energetic.ON.
Víc informací
Studenti
Letní technické brigády
Studuješ vysokou školu obor energetika nebo elektrotechnika? Získej první profesní zkušenosti v energetické společnosti již během studia.
Víc informací
Studenti
Stipendijní program
Vyjít na vysoké s penězi není vždy jednoduché, ale my ti s tím pomůžeme. Studenti technických vysokých škol mají každoročně možnost přihlásit se do stipendijního programu.
Víc informací
Studenti
Solutions Academy
V rámci Solutions Academy tě během dvou dnů seznámíme s aktuálními obchodními tématy. Akce je vhodná jak pro studenty ekonomiky, tak techniky.
Víc informací
Studenti
Letní energetická akademie
Chceš poznat, jak funguje energetická společnost, a seznámit se s odborníky z praxe? Poznat jednotlivé oblasti distribuce a její provozy? Doplň si s námi studium praktickými poznatky.
Víc informací
Absolventi
Junior technik
Hledáme talentované a iniciativní absolventy technických vysokých škol, kteří by rádi rozvíjeli svůj potenciál v energetice.
Víc informací
Absolventi
EG.D Graduate Program – Engineering
Hledáme technické talenty. Přihlas se do programu pro absolventy technických vysokých škol a získej jedinečnou pracovní zkušenost.
Víc informací
Absolventi
EG.D Graduate Program – Engineering IT
Hledáme talenty s vášní pro IT. Přihlaste se do programu pro absolventy technických vysokých škol a získejte jedinečnou pracovní zkušenost.
Víc informací
Spolupráce se školami
Vysoké školy
S vybranými vysokými školami spolupracujeme už od roku 2001. Finančně podporujeme projekty vybavení učeben a laboratoří, pořádáme odborné přednášky, prezentace a workshopy. Spolupracujeme s těmito vysokými školami:
Víc informací
Spolupráce se školami
Střední školy
V rámci partnerství se středními školami finančně podporujeme jejich projekty, pomáháme rozvíjet nadané studenty a aktivně se podílíme na dění ve školách. Spolupracujeme s těmito středními školami:
Víc informací
Spolupráce se školami
Montérský dorost
Na programu spolupracujeme se Střední školou elektrotechnickou a energetickou v Sokolnici a Střední odbornou školou elektrotechnickou v Hluboké nad Vltavou.
Víc informací

Chcete se na cokoli zeptat? Ozvěte se nám.

Nenašli jste, co jste hledali, ale opravdu
o práci u nás stojíte?

To nás mrzí, ale nebojte, nic není ztraceno. Rádi se s vámi seznámíme, a pokud se objeví pozice, na kterou se budete hodit, ozveme se vám zpátky.

Pošlete nám svůj životopis