Na naši dodávku elektřiny je 100% spolehnutí, za to vám ručíme!

Elektřina pro
podnikatele

Pracuje s vámi od nevidím
do nevidím a je na ni 100%
spolehnutí

Chci elektřinu od E.ONu

Naše elektřina pomáhá každý den vám i přírodě.

Věnujete svému podnikání spoustu energie? Postaráme se, abyste měli vždycky dost i té elektrické. Může být i 100% zelená.

Benefity naší elektřiny

Na nás se můžete spolehnout

Na trhu s energiemi jsme více než 20 let a jsme hrdí na to, že v Česku denně rozsvítíme více než 70 000 firem a podniků.

Všechno vyřídíte online

Díky portálu Energie24 nebo mobilní aplikaci nemusíte chodit na pobočku ani volat.  Stačí se přihlásit a hned víte, jakou máte spotřebu, nebo si snadno změníte zálohy.

Žádné právní kličky

Místo kliček a vytáček mluvíme přímo a k věci. Naší smlouvě budete rozumět, a pokud náhodou ne, rádi vám vše vysvětlíme. Chceme, abyste vždycky měli jasno v tom, co podepisujete. 

Šíříme pozitivní energii

Místo „Nejde to” říkáme „Žádný problém”. A když už nějaký nastane, vyřešíme ho bez ohledu na to, kolik nás to stojí energie.

Kalkulátor ceny elektřiny

Cvak. Denně dodáme elektřinu více než 70 000 podnikům.

Co vás často zajímá

Pokud od nás chcete začít odebírat elektřinu nebo plyn, máte hned několik možností, jak to jednoduše udělat.

  • Online: Sjednejte si novou smlouvu přes naši kalkulačku a rovnou si spočítejte, jaký tarif je pro vás nejvýhodnější. Tento způsob uzavření smlouvy je nejrychlejší a nejjednodušší.
  • E-mailem: Napište nám na info@eon.cz a všechno spolu vyřídíme e-mailem.
  • Osobně: Navštivte naši pobočku nebo si rovnou sjednejte schůzku s naším obchodním zástupcem.
Zálohy, které platíte za elektřinu nebo plyn, si můžete kdykoliv jednoduše změnit přes zákaznický portál Energie24.


Pokud k nám přecházíte od jiného dodavatele, musíme při ukončování vaší stávající smlouvy dodržet podmínky, které jsou v ní stanoveny. To se týká i délky výpovědní lhůty. Proto může váš přechod k E.ONu trvat i několik měsíců.
Chcete přepsat smlouvu na energie na někoho jiného kvůli stěhování, úmrtí nebo koupi nemovitosti? Pak se jedná o přepis odběrného místa. Takový přepis je potřeba provést tehdy, když se v jednom odběrném místě střídají dva různí zákazníci.

Pokud stávající zákazník odebírá energie od nás, je to jednodušší a celý přepis vyřídíme my. V případě, že není u E.ONu, půjde o přepis se změnou dodavatele. Ten za zákazníka taky vyřídíme, jen se musíme navíc dohodnout i s původním dodavatelem na ukončení smlouvy. Když dochází jen ke změně příjmení, nejedná se o přepis, ale o změnu smluvního údaje. Tu můžete udělat jednoduše online.


Pokud se rozhodnete přejít k jinému dodavateli a vypovíte smlouvu uzavřenou s námi dříve, jde o porušení smluvních podmínek. V takovém případě jsme oprávněni účtovat smluvní pokutu ve výši 5 500 Kč pro domácnosti a 10 000 Kč pro podnikatele. Výši této pokuty najdete i přímo ve smlouvě.


Ano, smlouvu s námi můžete uzavřít i online bez jediného papíru. Podepsanou smlouvu vám pak pošleme e-mailem.

Články

Co je to zelená elektřina

Zelená elektřina pochází z obnovitelných zdrojů energie.
Celý článek

Jak funguje odběr zelené elektřiny

Elektřina je jen jedna a ve vašich zásuvkách se při odebírání zelené elektřiny nic nemění.
Celý článek