Elektřina s užitečnými službami v ceně

Tarif Komplet elektřina profi na 2 roky

Tento tarif s fixací výhodné ceny na 2 roky je tu jen pro vás, naše věrné zákazníky. Každý rok k tomu přihodíme příspěvek až 2 000 Kč na práci hodinového manžela nebo elektrikáře. Využijte je třeba na úpravy elektroinstalace nebo vymalování vaší provozovny.

Kolik bude elektřina stát?

Spočítat cenu

Benefity tarifu Komplet elektřina profi na 2 roky

Už tarif Komplet elektřina máte a chtěli byste ho využít?

Pro objednání elektrikáře nebo hodinového manžela zavolejte na 800 77 33 44
K čemu služby elektrikáře
a hodinového manžela využijete


Příspěvek až 2 000 Kč na práci elektrikáře nebo hodinového manžela můžete využít jednou do roka v každém odběrném místě, pro které máte sjednaný tarif Komplet elektřiny. Jejich služby se hodí pro menší zásahy v provozovně, jako jsou opravy spotřebičů, údržba elektroinstalace, montáž nábytku nebo instalatérské práce. Když budete potřebovat, zavoláte nám na asistenční linku, a tam už se na všem domluvíme. Přes tuto linku si můžete specialisty objednat kdykoliv, ale jen jednou ročně vám na jejich služby přispějeme.

V sekci Dokumenty najdete podmínky služby a v nich úplný přehled prací, které pro vás naši specialisté zajistí. 

Co vás často zajímá

To záleží na vaší spotřebě a na tom, k čemu elektřinu využíváte. Přibližnou cenu si můžete spočítat v naší kalkulačce. Nebo nám napište na info@eon.cz a my se podíváme i na to, jaký tarif by pro vás byl nejvýhodnější.

Po dobu fixace vám ručíme za to, že se vám cena nezmění, i když energie na trhu podraží.

Naši technici vás v provozovně mohou navštívit tolikrát, kolikrát bude třeba. Příspěvek až 2 000 Kč ale můžete čerpat jen jednou za 12 měsíců. Prvních 12 měsíců se počítá od okamžiku, kdy vám vzniká nárok služby využívat. Ten nastává k 1. dni v měsíci, který následuje po tom, co jsme vám začali dodávat elektřinu s tímto tarifem. Například, pokud jste mohli příspěvek poprvé využít 1. 11. 2022 a vybrali jste si ho třeba 16. 3. 2023, další máte k dispozici od 1. 11. 2023.   

Ano, asistenční linka 800 77 33 44 je tu pro vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu po celý rok. 
Ano, technika si můžete zajistit i sami. Jen o tom potřebujeme vědět předem. Zavolejte nám prosím na bezplatnou linku 800 77 33 44. Vysvětlíme vám, jaké doklady za práci od vás budeme chtít doložit.


Pokud bude faktura za práci elektrikáře nižší než 2 000 Kč, zaplatíme vám ji v plné výši. V opačném případě přispějeme maximálně 2 000 Kč. 

Přesný termín návštěvy dokážeme říct až ve chvíli, kdy všechno domluvíme. Pro vaši představu uvádíme orientační lhůty, ve kterých se snažíme dostat technika k vám, pokud v tom nic zásadního nebrání, nebo pokud se nedomluvíme jinak:

 • havárie na elektřině, která zamezuje běženému provozu provozovny – do 24 hodin, 
 • rozbitý elektrický spotřebič nebo zdroj tepla, úprava elektroinstalace – do 5 pracovních dnů, 
 • objednaná revize rozvodů, hromosvodu, elektrických tepelných zdrojů, elektrických spotřebičů nebo fotovoltaické elektrárny – do 7 pracovních dnů, 
 • objednané práce hodinového manžela – do 7 pracovních dnů. 

Lhůty můžou být delší například proto, že jsou dočasně nedostupné náhradní díly, které jsou k opravě potřeba. Svou roli může sehrát také náhlá karanténa. 

Náš technik se vám každopádně před návštěvou sám ozve, abyste se domluvili na podrobnostech.

V případě, že bude zásah dražší než příspěvek 2 000 Kč, který vám dáváme, rozdíl platíte vy. Pokud bude cena naopak nižší, nedoplácíte nic. Další příspěvek pak budete moct využít po nejbližším výročí okamžiku, kdy vám nárok na službu vzniknul.  Například, pokud jste mohli příspěvek poprvé využít 1. 11. 2022 a vybrali jste si ho třeba 16. 3. 2023, další máte k dispozici od 1. 11. 2023.   

Smlouvu spolu podepíšeme na 2 roky. Pokud se nerozhodnete jinak, po jejich uplynutí se sama automaticky prodlouží na dobu neurčitou.  

E.ON Elektrikář pro podnikatele je součástí produktu Komplet elektřina profi a obsahuje zprostředkování pomoci elektrikáře a hodinového manžela v odběrném místě, kde máte tento tarif sjednaný. Kdykoliv v průběhu trvání smlouvy si můžete jednoho ze specialistů zavolat prostřednictvím asistenční linky 800 77 33 44. Jednou do roka vám na jeho služby navíc přispějeme až 2 000 Kč. Mít šikovného profíka po ruce na zavolání se v dnešní době vyplatí. Sehnat ho dá někdy totiž spoustu práce. 


Naši elektrikáři jsou opravdoví profíci:

 • Zapojí, opraví nebo třeba jen přesunou světlo, zásuvku i vypínač.
 • Zkontrolují elektrické rozvody a vystaví vám revizní zprávu. 
 • Zapojí elektrický sporák a opraví ledničku nebo pračku. 
 • Zprovozní bojler, klimatizaci i tepelné čerpadlo.
 • Postarají se o revizi hromosvodu i fotovoltaiky.
Pokud nevyužijete elektrikáře, je vám k ruce hodinový manžel. Umí vzít do ruky šroubovák, vrtačku i malířskou štětku:
 • Poradí si se základními instalatérskými pracemi nebo s montáží a čištěním vodovodních baterií i odpadů.
 • Namontuje police, nábytek i futra.
 • Seřídí okna i dveře, aby správně doléhaly.
 • Zařídí vymalování interiéru, natře plot nebo vás zbaví děr po vrtání. 
To bohužel nejde. Veškeré práce se musejí vztahovat k odběrnému místu, pro které máte produkt Komplet elektřina sjednaný.
Příspěvek na služby řemeslníků až do výše 2 000 Kč můžete využít jednou za 12 měsíců. Datum posledního zásahu zjistíte kdykoli ve své aplikaci Energie24 nebo nám zavolejte na bezplatnou telefonní linku 800 77 33 44.

Jednoduše zavolejte na bezplatnou linku 800 77 33 44 a my vás spojíme s operátorem našeho partnera Europ Assistance. Tomu už jen nahlásíte své jméno, zákaznické číslo u E.ONu a adresu, na které máte tarif Komplet elektřina profi sjednaný.

Operátor vám pak řekne, kolik bude práce zhruba stát. Je jen na vás, jestli se rozhodnete jednorázový příspěvek 2 000 Kč využít, nebo ne. Když budete s podmínkami souhlasit, rozloučí se s vámi a začne shánět volného technika. Jakmile uspěje, dostanete SMS s podrobnostmi. Technik nebo jeho dispečink se vám potom ozvou, abyste si domluvili termín návštěvy.

Protože dopředu nedokážeme určit cenu práce a dopravy technika pro konkrétní případy, ceník na našem webu nenajdete. Známe jen průměrné ceny nabízených úkonů pro celé Česko. V případě těch běžných, jako je třeba zapojení spotřebiče, oprava tepelného zdroje nebo oprava vyhořelé zásuvky, vám zajistíme technika co nejblíž vašemu bydlišti.

U složitějších zásahů, kam patří revize elektroinstalace nebo hromosvodu, musíme zajistit specialistu. Ten to k vám už může mít dál. Vždycky se ale snažíme o to, abyste zbytečně nedopláceli nic navíc.

Pro lepší představu se podívejte na limitní ceny práce techniků, všechny uvádíme bez DPH:  

 • Výchozí nebo opakovaná revize elektroinstalace: hodinová sazba do 800 Kč,  
 • oprava, úprava a údržba elektroinstalace: hodinová sazba do 800 Kč + doprava + materiál,  
 • oprava domácích elektrospotřebičů: paušál za opravu maximálně do 2 000 Kč + doprava + materiál,  
 • pozáruční opravy tepelných zdrojů: hodinová sazba do 800 Kč * počet hodin/paušál za opravu do 2 000 Kč + doprava + materiál,  
 • výchozí nebo opakované revize fotovoltaických elektráren (FVE): podle počtu měničů napětí + revizní zpráva do 2 000 Kč + doprava,  
 • výchozí nebo opakované revize hromosvodů: cena za revizi do 2 000 Kč + doprava,  
 • výchozí nebo opakované revize elektrického ručního nářadí a dalších elektrických spotřebičů: hodinová sazba do 800 Kč,  
 • zapojení průtokového nebo zásobníkového elektrického ohřívače vody, elektrického sporáku, digestoře, přímotopného elektrického spotřebiče nebo akumulačního elektrického spotřebiče, a to například pro potvrzení záručních listů: hodinová sazba do 800 Kč,  
 • služby Hodinového manžela – instalatérské, montážní, malířské a zednické práce, topenářské práce a neurgentní zámečnické práce: hodinová sazba 500 Kč.
Spočítejte si svou výhodnou cenu