Tarif Komplet elektřina pro podnikatele, to je výhodná cena elektřiny a roční příspěvek na služby elektrikáře.

StandardPower

Podnikejte bez starostí. Bez fixace. Bez omezení platnosti smlouvy

Kolik bude elektřina stát?

Spočítat cenu

Benefity tarifu StandardPower

Láska k přírodě prochází zásuvkou

Zelená elektřina od E.ON pomáhá přírodě, protože je z obnovitelných zdrojů.

Chraňme společně naši budoucnost za cenu několika šálků kávy ročně

Zelená od E.ONu

Dokumenty

Chceme, abyste vždycky měli jasno v tom, co podepisujete. 

Co vás často zajímá

Stačí, když nám dáte vědět, že chcete začít odebírat energie od nás. Napište nám na info@eon.cz nebo zavolejte na naši Zákaznickou linku 800 77 33 22. Ať už chcete začít odebírat energie na úplně novém odběrném místě, nebo k nám chcete přejít od jiného dodavatele, se vším vám rádi pomůžeme, abyste s tím měli co nejméně starostí.

Při ukončování vaší stávající smlouvy musíme dodržet podmínky, které jsou v ní stanoveny. To se týká i délky výpovědní lhůty. Proto může váš přechod k E.ONu trvat i několik měsíců.

To záleží na vaší spotřebě a na ceníku, podle kterého odebíráte elektřinu teď. Konkrétní cenu si můžete spočítat v naší kalkulačce. Nebo nám napište na info@eon.cz a my se podíváme, jaký tarif by byl nejvýhodnější právě pro vás.

Tento tarif nepatří mezi ty nejlevnější, ale má tu výhodu, že smlouvu uzavíráte jen na 1 rok a cena elektřiny se vám bude měnit podle aktuální situace na trhu. Někteří zákazníci nechtějí uzavírat smlouvu s fixovanou cenou na delší období, a proto tento tarif upřednostňují.

Ano, smlouvu spolu můžeme uzavřít i online bez jediného papíru. Podepsanou smlouvu vám pak pošleme e-mailem.

Se změnou dodavatele vám rádi pomůžeme. Stačí, když nám dodáte smlouvu, kterou jste se stávajícím dodavatelem uzavřeli, a poslední fakturu za elektřinu.

Celou změnu dodavatele vám zajistíme my, abyste s tím měli co nejméně práce a starostí. Navíc úplně zdarma. 

Smlouva, kterou spolu podepíšeme, zahrnuje i plnou moc, díky které vás můžeme v procesu změny dodavatele zastupovat. Můžeme tak ukončit váš smluvní vztah se současným dodavatelem a podniknout další nezbytné kroky k tomu, abyste mohli elektřinu odebírat od nás. 

Jakmile bude vše hotovo, napíšeme vám termín, kdy u vás zahájíme dodávku. V dopise najdete i informace o způsobu placení záloh.

Přepis elektřiny i plynu si u nás můžete zařídit jednoduše sami online. Všechno vám vysvětlíme na webu www.prepis.cz.

Ano, tarif na dodávku energií máte vždy napsaný ve smlouvě, a proto při změně tarifu musíme uzavřít smlouvu novou. Pošleme vám její návrh a když s ním budete souhlasit, smlouvu spolu uzavřeme.
Smlouvu spolu uzavřeme na 12 měsíců a následně se vždycky automaticky prodlouží na další smluvní období. Nemusíte se si tak nic hlídat a mít obavy, že vám smlouva najednou sama skončí.
Prodloužení smlouvy vyřešíme za vás