Tarif Komplet elektřina pro podnikatele, to je výhodná cena elektřiny a roční příspěvek na služby elektrikáře.

StandardPower

Podnikejte bez starostí. Bez fixace. Bez omezení platnosti smlouvy

Tento tarif již nenabízíme

Spočítat jiný tarif

Jaký tarif vám můžeme nabídnout

Dokumenty

Chceme, abyste vždycky měli jasno v tom, co podepisujete. 

Co vás často zajímá

Stačí, když nám dáte vědět, že chcete začít odebírat energie od nás. Napište nám na info@eon.cz nebo zavolejte na naši Zákaznickou linku 800 77 33 22. Ať už chcete začít odebírat energie na úplně novém odběrném místě, nebo k nám chcete přejít od jiného dodavatele, se vším vám rádi pomůžeme, abyste s tím měli co nejméně starostí.

Při ukončování vaší stávající smlouvy musíme dodržet podmínky, které jsou v ní stanoveny. To se týká i délky výpovědní lhůty. Proto může váš přechod k E.ONu trvat i několik měsíců.

To záleží na vaší spotřebě a na ceníku, podle kterého odebíráte elektřinu teď. Konkrétní cenu si můžete spočítat v naší kalkulačce. Nebo nám napište na info@eon.cz a my se podíváme, jaký tarif by byl nejvýhodnější právě pro vás.

Tento tarif nepatří mezi ty nejlevnější, ale má tu výhodu, že smlouvu uzavíráte jen na 1 rok a cena elektřiny se vám bude měnit podle aktuální situace na trhu. Někteří zákazníci nechtějí uzavírat smlouvu s fixovanou cenou na delší období, a proto tento tarif upřednostňují.

Ano, smlouvu spolu můžeme uzavřít i online bez jediného papíru. Podepsanou smlouvu vám pak pošleme e-mailem.

Se změnou dodavatele vám rádi pomůžeme. Stačí, když nám dodáte smlouvu, kterou jste se stávajícím dodavatelem uzavřeli, a poslední fakturu za elektřinu.

Celou změnu dodavatele vám zajistíme my, abyste s tím měli co nejméně práce a starostí. Navíc úplně zdarma. 

Smlouva, kterou spolu podepíšeme, zahrnuje i plnou moc, díky které vás můžeme v procesu změny dodavatele zastupovat. Můžeme tak ukončit váš smluvní vztah se současným dodavatelem a podniknout další nezbytné kroky k tomu, abyste mohli elektřinu odebírat od nás. 

Jakmile bude vše hotovo, napíšeme vám termín, kdy u vás zahájíme dodávku. V dopise najdete i informace o způsobu placení záloh.

Přepis elektřiny i plynu si u nás můžete zařídit jednoduše sami online. Všechno vám vysvětlíme na webu www.prepis.cz.

Ano, tarif na dodávku energií máte vždy napsaný ve smlouvě, a proto při změně tarifu musíme uzavřít smlouvu novou. Pošleme vám její návrh a když s ním budete souhlasit, smlouvu spolu uzavřeme.
Smlouvu spolu uzavřeme na 12 měsíců a následně se vždycky automaticky prodlouží na další smluvní období. Nemusíte se si tak nic hlídat a mít obavy, že vám smlouva najednou sama skončí.