Přijměte do služby plyn, na který se můžete vždycky spolehnout.

Plyn od E.ONu

Přijměte do služby plyn,
na který se můžete
vždycky spolehnout

Chci plyn od E.ONu

Věnujete svému podnikání spoustu energie? Postaráme se, abyste měli vždy dost i té naší.

Náš plyn není jen nepřetržitá dodávka, ale také bezvadný servis nebo obsluha online.

Benefity našeho plynu

Na nás se můžete spolehnout

Na trhu s energiemi jsme už přes 20 let a jsme hrdí na to, že naše elektřina nebo plyn pomáhá při práci více než 50 000 podnikům v České republice.

Všechno vyřídíte online

Díky portálu Energie24 nebo mobilní aplikaci nemusíte chodit na pobočku ani volat.  Stačí se přihlásit a hned víte, jakou máte spotřebu, nebo si snadno změníte zálohy.

Šíříme pozitivní energii

Místo „Nejde to” říkáme „Žádný problém”. A když už nějaký nastane, vyřešíme ho bez ohledu na to, kolik nás to stojí energie.

Žádné právní kličky

Místo kliček a vytáček mluvíme přímo a k věci. Naší smlouvě budete rozumět a pokud náhodou ne, rádi vám vše vysvětlíme. Chceme, abyste vždycky měli jasno v tom, co podepisujete.

Kalkulátor ceny plynu

9 000 podniků v České republice si zvolilo plyn od nás

Co vás často zajímá

Pokud od nás chcete začít odebírat elektřinu nebo plyn, máte hned několik možností, jak to jednoduše udělat. 

  • Online: Sjednejte si novou smlouvu přes naši kalkulačku a rovnou si spočítejte, jaký tarif je pro vás nejvýhodnější. Tento způsob uzavření smlouvy je nejrychlejší a nejjednodušší, a navíc vám k němu dáme slevu z vaší první faktury.
  • E-mailem: Napište nám na info@eon.cz a všechno spolu vyřídíme e-mailem.
  • Osobně: Navštivte naši pobočku nebo si rovnou sjednejte schůzku s naším obchodním zástupcem.

Konkrétní výši ceny si můžete spočítat v naší kalkulačce. Nebo nám napište na info@eon.cz a my se podíváme, jaký tarif by byl pro vás nejvýhodnější.

Pokud k nám přecházíte od jiného dodavatele, musíme při ukončování vaší stávající smlouvy dodržet podmínky, které jsou v ní stanoveny.  To se týká i délky výpovědní lhůty. Proto může váš přechod k E.ONu trvat i několik měsíců.

To záleží na tom, jaký tarif  si u nás vyberete. Například s tarifem Variant 12 spolu podepíšeme smlouvu na 12 měsíců nebo s tarifem Variant 24 na 24 měsíců. Po uplynutí základní doby se smlouva vždy automaticky prodlouží o 1 rok, pokud se ovšem nerozhodnete jinak.

Pokud se rozhodnete přejít k jinému dodavateli a vypovíte tak smlouvu uzavřenou s námi dříve, jde o porušení smluvních podmínek. V takovém případě jsme oprávněni účtovat smluvní pokutu ve výši 5 500 Kč pro domácnosti a 10 000 Kč pro podnikatele. Výši této pokuty najdete i přímo ve smlouvě.
Ano, smlouvu spolu můžeme uzavřít i online bez jediného papíru. Podepsanou smlouvu vám pak pošleme e-mailem.