Spolehlivá dodávka plynu, se kterou můžete vždycky počítat.

Moje cena 
pod kontrolou

Odteď hlídáme cenu plynu za vás

Pokud hledáte jistotu výhodné ceny, pak jste tu správně. Pohlídáme za vás, že vaše cena bude nižší, než průměr na českém trhu.

Tento tarif již nenabízíme

Spočítat jiný tarif

Jaký tarif vám můžeme nabídnout

Dokumenty

Chceme, abyste vždycky měli jasno v tom, co podepisujete.

Co vás často zajímá

Záleží na vaší spotřebě a na konkrétním ceníku, který u nás máte sjednaný. Můžete si to spočítat v naší kalkulačce. Nebo nám napište na info@eon.cz a my se podíváme, jaký tarif by pro vás byl nejvýhodnější.

Ano, všechny naše tarify si u nás můžete pořídit z pohodlí domova. Stačí, když vyplníte online formulář, smlouvu vám připravíme a zašleme e-mailem k digitálnímu podpisu.

Jedenkrát ročně spočítáme průměr z ceníků 10 největších dodavatelů na trhu. Největší dodavatele vybíráme dle počtu jejich odběrných míst a průměrujeme jednotlivé ceníky, které tito dodavatelé aktivně nabízejí zákazníkům kategorie domácnost a podnikatele na svých webových stránkách. Do výpočtu zahrnujeme pouze ceníky s pevnou cenou, které jsou v danou dobu běžně dostupné, a provádíme jej samostatně pro jednotlivá distribuční pásma a zároveň samostatně pouze pro distribuční území EG.D, a.s., GasNet, s.r.o. a Pražská plynárenská Distribuce, a.s. Tato garance se nevztahuje na zákazník s přepočtenou roční spotřebou nad 63 MWh.