Získejte výhodnou cenu
bez dlouhých závazků

Spolehlivá dodávka plynu, se kterou můžete vždycky počítat.
Tarif Variant PRO na 1 rok

Pokud patříte mezi zákazníky, kteří mají rádi pružné smlouvy, tento tarif je pro vás to pravé. Budete mít plyn za výhodnou cenu, ale smlouvu jen na 1 rok. Tu si navíc můžete sjednat online odkudkoliv. O všechno ostatní se už postaráme my.

Kolik bude plyn stát?

Spočítat cenu

Benefity Plynu Variant PRO na 1 rok

Co vás často zajímá

To záleží na vaší spotřebě. Přibližnou cenu si můžete spočítat v naší kalkulačce, nebo nám napište na info@eon.cz a my se podíváme, jaký tarif by pro vás byl nejvýhodnější.

Celou změnu dodavatele vyřídíme tak, abyste s tím měli co nejméně práce a starostí. Budeme od vás potřebovat smlouvu, kterou jste uzavřeli se svým současným dodavatelem a taky poslední fakturu za plyn.
Kromě smlouvy na energie spolu podepíšeme i plnou moc, díky které vás můžeme v procesu změny dodavatele zastupovat. Můžeme tak ukončit váš smluvní vztah se současným dodavatelem a podniknout další nezbytné kroky k tomu, abyste mohli začít odebírat plyn od nás. Jakmile bude vše hotovo, napíšeme vám termín, kdy u vás zahájíme dodávku a vysvětlíme vám způsob placení záloh.

Smlouvu spolu podepíšeme na 12 měsíců. Tato lhůta začne běžet dnem, kdy u vás zahájíme dodávku. Po uplynutí této doby se vždy automaticky prodlouží o 1 rok, pokud se ovšem nerozhodnete jinak.


Ano, smlouvu s námi můžete uzavřít i online bez jediného papíru. Podepsanou smlouvu vám pak pošleme e-mailem.


Spočítejte si svou výhodnou cenu