Spolehlivá dodávka plynu, se kterou můžete vždycky počítat.

Získejte výhodnou cenu
bez dlouhých závazků

Tarif Variant PRO 12 s fixací na 1 rok

Pokud patříte mezi zákazníky, kteří mají rádi pružné smlouvy, tento tarif je pro vás to pravé. Budete mít plyn za výhodnou cenu, ale smlouvu jen na 1 rok. Tu si navíc můžete sjednat online odkudkoliv. O všechno ostatní se už postaráme my.

Kolik bude plyn stát?

Spočítat cenu

Benefity Plynu Variant PRO 24

Co vás často zajímá

To záleží na vaší spotřebě. Přibližnou cenu si můžete spočítat v naší kalkulačce, nebo nám napište na info@eon.cz a my se podíváme, jaký tarif by pro vás byl nejvýhodnější.

Celou změnu dodavatele vyřídíme tak, abyste s tím měli co nejméně práce a starostí. Budeme od vás potřebovat smlouvu, kterou jste uzavřeli se svým současným dodavatelem a taky poslední fakturu za plyn.
Kromě smlouvy na energie spolu podepíšeme i plnou moc, díky které vás můžeme v procesu změny dodavatele zastupovat. Můžeme tak ukončit váš smluvní vztah se současným dodavatelem a podniknout další nezbytné kroky k tomu, abyste mohli začít odebírat plyn od nás. Jakmile bude vše hotovo, napíšeme vám termín, kdy u vás zahájíme dodávku a vysvětlíme vám způsob placení záloh.

Smlouvu spolu podepíšeme na 12 měsíců. Tato lhůta začne běžet dnem, kdy u vás zahájíme dodávku. Po uplynutí této doby se vždy automaticky prodlouží o 1 rok, pokud se ovšem nerozhodnete jinak.


Ano, smlouvu s námi můžete uzavřít i online bez jediného papíru. Podepsanou smlouvu vám pak pošleme e-mailem.


Přejděte k nám a zafixujte si cenu plynu na 1 rok